Shkëndija e Tetovës ka hedhur një hap të madh drejt raundit të dytë të kualifikueseve të Uefa Champions League. Kuqezinjtë…
Ceremonia e lamtumirës për Florijana Ismailin, futbollistes shqiptare të kombëtares së Zvicrës që humbi jetën dhjetë ditë më parë në…
Etrit Berisha lë pas tre sezonesh Atalanta-n dhe transferohet te SPAL. Portieri i kombëtares shqiptare është prezantuar në klubin e…
Elseid Hysaj po i numëron ditët e fundit si futbollist i Napolit. Mbrojtësi shqiptar ka paralajmëruar largimin nga klubi italian…
Pavarësisht polemikave të shumta për caktimin e Kupës së Botës 2022 në Katar, apo faktit që kalendari duhet të ndryshojë,…
Frikë në Mykonos për Dele Alli. Mesfushori i Tottenham humbi ndjenjat në plazh ndërsa ishte sëbashku me të dashurën e…
U zhvillua sot në Federatën Shqiptare të Futbollit mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv. Nën drejtimin e Presidentit Armand Duka,…
Portieri legjendar italian, Gianluigi Buffon, po planifikon kthimin në Seria A pikërisht aty ku zhvilloi thuajse tërë karrierën e tij…
Anësori shkodran që ka vuajtur për të gjetur hapësira loje te Napoli në sezonin e fundit, dhe praktikisht është jashtë…
Lionel Messi ka akuzuar gjyqtarët për favorizim të Brazilit ndaj Argjentinës në gjysmëfinale të Kupës së Amerikës që përfundoi 2-0.…
Hysaj do të largohet, por nuk dihet se ku. Skuadrat që duan shërbimet e mbrojtësit shkodran janë të shumta dhe…
Wayne Rooney vazhdon të prodhojë momente magjike në kampionatin amerikan MLS. Ish-sulmuesi i Manchester United ka shënuar një ndër golat…

Lajmet e fundit

Ushtarët francezë nuk i ndajnë sytë nga Melania, rrezaton me 650 dollarë fustan

Show-biz

Ushtarët francezë nuk i ndajnë sytë nga Melania, rrezaton me 650 dollarë fustan

Dy ushtarë francezë nuk mund të ndanin sytë nga Melania kur ajo mbërriti për samitin e tre ditor të G7 në Francë. Zonja e Parë dukej mahnitëse ndërsa u nis nga...

Kulturë

Buzëqeshje nga Shqipëria/ Potencialet turistike të Kukësit gjithnjë e më të kërkuara

 Kukësi po merr gjithnjë e më tepër vëmendjen e turistëve që po shfrytëzojnë potencialet e kësaj zone. Kryeministri Edi Rama solli në vëmendje atraksionet turistike të qarkut të Kukësit, ndërsa...

Vrasja e 26 vjeçarit Çelaj, zabardhet dëshmia e dy punëtorëve, çfarë ndodhi në vilë....

Aktualitet

Vrasja e 26 vjeçarit Çelaj, zabardhet dëshmia e dy punëtorëve, çfarë ndodhi në vilë....

Dy prej punëtorëve në vilën e familjes Kusi ku u vra tre ditë më parë 26 vjeçarit Indrit Çelaj kanë zbardhur detaje se si një vrimë për shkarkimin e tubit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!