Sondazh

Banorët e Unazës së re Re në mbrojtje të kauzës së tyre duhet të:

Bota Shqiptare

E mahnitshme, xhudistja shqiptare siguron medaljen e argjendtë, synon të artën

E mahnitshme, xhudistja shqiptare siguron medaljen e argjendtë, synon të artën

Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi, ka arritur të kualifikohet në finale në kategorinë deri në 48 kilogramë të World Judo Masters, që po mbahet aktualisht në Qingdao të Kinës.  Rrugëtimin në këtë...

U kapën me 500.000 £, shqiptarët sulmojnë policinë britanike

U kapën me 500.000 £, shqiptarët sulmojnë policinë britanike

Tre shqiptarë sulmuan oficerët e Agjencisë Kombëtare kundër Krimit gjatë një aksioni, pasi u kapën duke furnizuar kokainë me vlerën e gjysmë milioni paundësh. Përveç lëndës narkotike, ata kishin edhe dokumente...

Përfundon pa marrëveshje takimi i radhës mes Mustafës dhe Kurtit

Përfundon pa marrëveshje takimi i radhës mes Mustafës dhe Kurtit

Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, ka njoftuar mediat se ka përfunduar takimi mes liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit dhe atij të LDK-së, Isa Mustafës. As pas këtij takimi nuk është...