VIDEO/ Me shpejtësi të lartë, makinat bëhen “përshesh” në Fier-Levan

E Enjte, 05 Prill 2018 15:48

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Fier- Levan. Një “Benz” është përplasur me një automjet tjetër “Citroen”, në vendin e quajtur “Çezma e Levanit”.


Paraprakisht mendohet që shkak i aksidentit të jetë bërë shpejtësia tej normave të lejuara me të cilën lëviznin mjetet.

Në videon e siguruar për “BalkanWeb”nga gazetari Ervis Kuçi duket momenti kur pas përplasjes ballore të dyja mjetet kanë përfunduar në kanalin në cep të rrugës.

Si pasojë e aksidentit ka pasur ngadalësim në lëvizjen e automjeteve në këtë pjesë rruge, në të cilën jo rrallë herë ndodhin aksidente. /BW

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 15:51

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Sport

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubin korçar po shtohet. Vendimi nga Gjykata Federale e Zvicrës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!