Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në vendin quajtur kthesa Institutit të Misrit.…
Myku i lëkurës është një infeksion i pakëndshëm që shkakton djegie dhe kruarje të lëkurës. Ky infeksion pushton keratinën e…
 Importet e karburanteve shënuan rekord historike në katërmujorin e parë të vitit, sipas të dhënave nga Ministria Financave. Nga të…
Në Shqipëri, emigracioni jashtë vendit ka qenë traditë e burrave, ku meshkujt në moshë të re largoheshin nga vendi për…
"Nje urim te perzemert per Naten e Kadrit! Te dashur miq, sot besimtaret muslimane kane agjeruar ne pritje te nates…
Pas zbulimit të një projekt ligji, që i hapte rrugën shembjes se Teatrit Kombëtar, artistët janë mbledhur për të protestuar…
Pas bërjes publike të procedurave të qeverisë për shembjen e Teatrit Kombëtar, përpara kësaj godine janë mbledhur këtë pasdite qytetarë…
Teksa postimet e njerëzve që i njihnin dhe jo dy viktimat e krimit të pasionit që tronditen Tiranën të premten…
Këto prodhime bujqësore të shpërndara buzë rrugës janë dëshmi e aksidentit të fundit me vdekje në aksin Elbasan-Tiranë, në zonën…
Një 19-vjeçar është gjetur i plagosur rëndë pas mesnatës së të shtunës në trotuarin jashtë spitalit të Bulqizës. I riu…
Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Fushë Krujë.  Një aksident i rëndë ka ndodhur…
Policia shqiptare ka dhënë detaje për sekuestrimin e 2,5 ton marijuanë në Brindisi të Italisë e cila sipas mediave italiane…

Lajmet e fundit

‘Air Albania’/ Kosta Grillo: Nuk kam parë asnjë stadium në Europë me qendër tregtare

Sport

‘Air Albania’/ Kosta Grillo: Nuk kam parë asnjë stadium në Europë me qendër tregtare

Komentatori i njohur, Kosta Grillo ka shpërthyer me kritika ndaj emrit për stadiumin e ri Kombëtar, “Air Albania”. Në një intervistë për SYRI.net, Kosta Grillo tha theksuar se në asnjë...

Pas vdekjes së të bijës, Luis Enrique merr vendimin e papritur

Sport

Pas vdekjes së të bijës, Luis Enrique merr vendimin e papritur

Luis Enrique do të rikthehet në krye të kombëtares së Spanjës për Kampionatin Europian, që do të zhvillohet në verën e ardhshme. 5 muaj më parë Enrique dha dorëheqjen nga...

VIDEO/ “Do të të masakrojmë”, serbët kërcënojnë këngëtaren shqiptare

Bota Shqiptare

VIDEO/ “Do të të masakrojmë”, serbët kërcënojnë këngëtaren shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Albana Azizi, e cila jeton në Zvicër, ka sjellë këngën e saj më të re të titulluar “Sa mirë ta bona”. Mirëpo, duket se pamjet e videoklipit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!