Tirana është zgjuar me reshje shiu e breshëri mëngjesin e sotëm, ndërsa moti i keq është shtrirë në të gjithë…
Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga hyrja e masave ajrore të paqëndrueshme  të cilat do të sjellin rreshje shiu…
Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për ditën e martë. Siç edhe shikohet, reshje…
E hënë, 24 Shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM RESHJET Ehënë, dt.24 nuk priten reshje      TEMPERATURAT    Temperaturat minimale…
Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për ditën e diel. Siç edhe shikohet, reshje…
Sot moti do të jetë me kthjellime në zonë veriperëndimore, ndvrsa në verilindje do të jetë me vranësira dhe rreshje…
Gadishulli i Ballkanit po nga qarkullimi i masave ajrore të ftohta dhe të thata kontinentale të cilat do të kushtëzojnë…
Vendi ynë pritet gjatë mbrëmjes së sotme dhe ditë së premte pritet të përfshihet nga një mot i kthjellët dhe…
Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga hyrja graduale e masave ajrore të paqëndrueshme  të cilat do të sjellin rreshje…
Moti me diell po na shoqëron gjatë ditës së sotme e po kështu edhe në mëngjesin e së mërkurës. Më…
Sot  moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje shiu të pakta në zonën Veriperëndimore. …
Moti i keq që parashikohet të prekë të gjithë vendin ditën e premte nuk do të jetë si pasojë e…

Lajmet e fundit

Selim Selimi, Ministri i ri i Drejtësisë në Kosovë

Bota Shqiptare

Selim Selimi, Ministri i ri i Drejtësisë në Kosovë

Z. Selim Selimi pranoi detyrën e re për të udhëhequr Ministrinë e Drejtësisë në Kosovë, në qeverinë e Avdullah Hotit. Sot zyrtarisht është bërë pranimi i detyrës nga Ministri i Drejtësisë...

“Një pyetje për zonjën Ambasadore”, Xhaferraj: Po topi i gazetës “Bild” për dosjen 339, do vazhdojë të qëndrojë në ajër?

Politikë

“Një pyetje për zonjën Ambasadore”, Xhaferraj: Po topi i gazetës “Bild” për dosjen 339, do vazhdojë të qëndrojë në ajër?

Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Durrës Ferdinand Xhaferraj ka rikthyer edhe njëherë vëmendjen drejt hetimeve për vjedhjen e votave në Durrës dhe Shijak. Xhaferraj i referohet pikërisht dosjes 339...

Ndarja nga jeta e kompozitorit Përparim Tomcini, Luan Rama: Iku njeriu zemërbardhë e miku zemërmirë

Politikë

Ndarja nga jeta e kompozitorit Përparim Tomcini, Luan Rama: Iku njeriu zemërbardhë e miku zemërmirë

Ish deputeti i LSI Luan Rama me anë të një statusi në “Facebook” ka kujtuar ndarjen nga jeta të kompozitorit të njohur dibran Përparim Tomcini. Rama shprehet se sot iku nga...

Sondazh

Nothing found!