Kur të "kërcënojnë"!

Tuesday, 14 May 2019 10:48
Më shumë në këtë kategori « Droga ne pushtet "Shame on you" »

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Foto/ Na la pa frymë! Ja sekreti i formës së Georgina Rodriguez

Show-biz

Foto/ Na la pa frymë! Ja sekreti i formës së Georgina Rodriguez

Gerogina Rodriguez është një nga femrat më joshëse në botë. E panjohur përpara lidhjes me Cristiano Ronaldon, por që po mahnit me format e saj trupore, ku ka arritur në...

Droga pa fund nga Shqipëria në Greqi

Aktualitet

Droga pa fund nga Shqipëria në Greqi

Kapen 107 kilogramë marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është bërë në zonën e Kallpaq, Janinë. Ne një makinë që vinte nga kufiri gjelbër shqiptar janë gjetur dhe sekuestruan nga policia greke 91...

Falsifikoi pasaportën me foton e Kim Kardashian, arrestohet 29 vjeçarja

Show-biz

Falsifikoi pasaportën me foton e Kim Kardashian, arrestohet 29 vjeçarja

Mund të mos jetë një ide e mirë të përdorësh fytyrën e një ylli botëror për të falsifikuar pasaportën. Këtë e provoi një kolumbiane 29 vjeçare, e cila kishte vajtur...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!