Dorëheqja e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka sjellë një sërë reagimesh në radhët e politikanëve, por edhe në rrjetet…
Ehhh ç’ben dashuria e madhe per artin. Gruaja ne spital. Djali ne burg. Kemba e thyer. Por prap vjen per…
Në Shqipëri me dy vendime të veçanta të Gjykatës së Krimeve të Rënda, janë arrestuar pasditen e së dielës dy…
Bazuar në ngjarje të vërteta!
Kjo është logoja e re e progresit të partisë socialiste.
Rexhep Rraja, djali i deputetit socialist Rrahman Rraja i akuzuar për dhunimin e Xhisiela Malokut, ka guxuar të kërcënojë edhe pas…

Lajmet e fundit

Çka na pret pas epidemisë?...

Aktualitet

Çka na pret pas epidemisë?...

Nga Skënder MULLIQI E para e mirë ndoshta pas gjithe këtyre marifeteve nga politikat mbrapshta, dhe nga epidemia , që ka mundësi të tërheqë vëmendjen , është “pushimi” i hajnive .Garda...

U infektua me koronavirus/ Drejtori i Urgjencës flet nga karantina: Shpresoj që përgjigja e tamponit të dalë…

Aktualitet

U infektua me koronavirus/ Drejtori i Urgjencës flet nga karantina: Shpresoj që përgjigja e tamponit të dalë…

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, që u infektua nga Covid 19, njofton se është në gjendje të mirë shëndetësore. Me një shënim në facebook, Brataj shprehet se është gati për...

Fitojnë betejën me Covid 19, shërohen dy infermiere

Aktualitet

Fitojnë betejën me Covid 19, shërohen dy infermiere

Ka shkuar në 15 numri i personelit mjekësor të shëruar nga koronavirusi në vendin tonë. Ministrja Ogerta Manastirliu përmes një postim në Facebook, shkruan se dy infermierë ja kanë dalë me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!