Nga Sali Berisha Media e mirenjohur gjermane Die FREIE WELT shkruan: -Rama po shkon drejt fundit si Maduro Miq, Edvinin…
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka komunikuar vendimet e marra nga Kryesia e forcës më të madhe të opozitës, menjëherë…
Disa dhjetëra pasaporta të shqiptarëve që jetojnë dhe punojnë në Greqi kanë humbur në vendin fqinj. Një skandal i përmasave…
Shteti i Karolinës së Veriut në Amerikë do të mbajë zgjedhje të reja për një madat kongresmeni pas një hetimi…
Nga PËLLUMB NAKO & AHMET PRENÇI Pikërisht në këtë atmosferë shpërthyese, të shoqëruar me manifestime, qeveria shqiptare gjeti arsyen e…
Ish-kryeministri Berisha ka disa ditë që ka dalë personalisht në fushën e betejës politike kundër kryeministrit Rama. Pas vendimit të…
Nëse pushteti të rregullon për mirë, kryeministrin në ikje e ka marrë për tatëpjetë. Nga mësues i pikturës, ai po…
Nga Eden Babani, Bruksel Them “sikur”, me qenë se jetoj më shumë se një mijë kilometra larg Tiranës, ku edhe…
Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga inati dhe…
Akti i fortë i opozitës për djegien e mandateve të deputetëve të saj po përballet me një sulm të trefishtë.…
Nga Jamarbër Malltezi/ Situata aktuale është krejtësisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e një procesi të…
Kryeminstri Edi Rama po flet në një deklaratë për mediat, e para publike pas vendimit të frikës për t’i vënë…

Lajmet e fundit

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Politikë

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Nga Aleksander Biberaj HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETAR! QEVERIA HOTI E PROJEKTUAR NGA HASHIM THACI SI QEVERI KURBAN KOLABORACIONISTE E SERBISE...

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Politikë

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Skandali i shkëmbimit të territoreve mori të tjera përmasa ditët e fundit, pas komenteve të bëra nga ish-këshilltari për sigurinë në SHBA, John Bolton. Ndërkohë ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, thotë...

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Politikë

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Nga Ilir PecnikajNjë tjetër bluzë e bardhë ndërroi jetë sot. Që në fillim të marsit i kam kërkuar ministres “ruaj bluzat e bardha sepse do të bien si birilat”. Çfarë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!