Kryetarja e LRI, Floida Kërpaçi ka reaguar në orët e para të mëngjesit të së mërkurës për shoqërimin në polici…
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet ne Washington në një vizitë pune. Ajo është e ftuar në…
 “Kërcënimi” që i është bërë ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Benrd Borchardt, ka shkaktuar mjaft reagime në skenën e politikës…
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të ketë sot një ditë të ngjeshur me takime. Duke nisur nga ora…
Ndalimi i studentes, Ana Azizaj në mesnatë nga Policia e Tiranës, e dyshuar për parullën në pallatin ku banon ambasadori…
Studentja Ana Azizaj është shoqëruar sot në mbrëmje në polici vetëm për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori…
Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një mezash urimi për Ditën Ndërkombëtare të Familjes. Mesazhi i Presidentit Meta Gëzuar Ditën Ndërkombëtare…
Ish presidenti Bujar Nishani ka folur rreth protestave të zhvilluara nga opozita në ditët e fundit. Sipas Nishanit, opozita nuk…
Pas artikullit tlë gazetës prestigjioze gjermane “Bild” dedikuar situatës në Shqipëri dhe ku nuk mungojnë akuzat në adresë të kryeministrit…
Kryetari i Opozitës së Bashkuar, Lulzim Basha, në një postim të fundit në facebook e ka konsideruar protestën e 13…
Vlerësimi i ish-kryeministrit Sali Berisha mbi reagimin e Presidentit te PPE Joseph Daul: Pershendes deklaraten e Presidentit Joseph Daul! Miq,…
Protestat dhe protestuesit nuk do të ndalen deri në largimin e Ramës. Ky është mesazhi që ish kryeministri Sali Berisha…

Lajmet e fundit

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Sport

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubin korçar po shtohet. Vendimi nga Gjykata Federale e Zvicrës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!