Prekja e Kodit Zgjedhor është e pashmangshme në rast se ndryshohet Kushtetuta siç ka paralajmëruar mazhoranca. Komisioni Evropian, SHBA,…
Nga Petrit VasiliPandemia kërkon profesionalizëm dhe jo patetizëm propagandistik!Jemi praktikisht dhe realisht të izoluar nga bota.Ky është fakti më tronditës…
  Sot Hashim Thaçi intervistohet në Hagë por një emigrant kosovar ka vendosur flamurin e UÇK-së para Prokurorisë Speciale.Mediat kosovare…
  Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka publikuar disa foto ku kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj në takimet më të…
Nga Elmaz Sherifi, ish-ministri i PS Amanet gomerët!Zymti e madhe ne “ushtrinë 1 milionëshe”. Ka humbur gjithçka, ka firuar vetëfrymëzimi,…
KOSOVA Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi do të jetë sot para Prokurorisë Speciale në Hagë për aktakuzën e ngritur për…
  Ish ministri i ekonomise Arben Malaj i eshte kthyer ashper kryebashkiakut Erion Veliaj, pas deklarates se tij se ‘do…
Nga Sali Berisha Njerez te pashprese! Sondazhi i ZP bis nxjerr Bashen kryeminister.Arben Malavita me urdher te bosit te tij…
  “Anti-Shpifja”, Luan Rama: Edhe Komisioni Europian pro Metës. Palo-Kuvendi i sotëm, turp për vendinNga Luan Rama Koment mbi dy…
  Një tjetër përgjim është publikuar për ish-kryeministrin Zoran Zaev i cilësuar kësaj radhe si “bomba nukleare”. Në YouTube është…
  Konfindustria kërkon ndërmarrjen e veprimeve të jashtëzakonshme nga institucionet përkatëse të sistemit të drejtësisë dhe të agjencive qeveritare për…
Nga Andi Bejtja - 12/07/2020 Sot kur shteti xhepshpuar shqiptar, do t'i duhet të nxjerrë 109 milione euro për të…

Lajmet e fundit

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes

Politikë

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes Kryeministri Rama foli sot në parlament se i jap të drejtë Murrizit, Hajdarit, Gjuzit dhe të tjerëve për kërkesat...

PAA:Shqipëria mund tё shkasë nё neo-diktaturë. Rama, lideri i dështuar qё kopjon diktatorёt

Politikë

PAA:Shqipëria mund tё shkasë nё neo-diktaturë. Rama, lideri i dështuar qё kopjon diktatorёt

  TIRANEReferuar raprortit të Freedom House, Partia Agrare Ambientaliste (PAA), paralajmёron mundёsinё e rikthimit tё neo-diktaturёs nga Rama. Në një deklaratë për mediat, PAA apelon që të rinjtë, shoqëria civile dhe grupet...

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Aktualitet

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Mëngjesin e sotëm janë regjistruar lëkundje tërmeti në qytetin e Korçës. Lëkundja u regjistrua rreth orës 08:30 me magnitudë 3,5 të shkallës Rihter, sipas Qendrës Europiane të Tërmeteve. Epiqendra e lëkundjes së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!