Surpriza me qirinj dhe drita në natyrë, Xhensila i bën urimin e ëmbël Besit në përvjetorin e martesës

Hënë, 02 September 2019 21:52

Të dy njihen për surprizat e bukura që dinë të bëjnë, por dje pamë që vetëm Besi publikoi urimin e përvjetorit për Xhensilën, ndërsa kjo e fundit në orët e vona të darkës ka treguar se i ka bërë një surprizë mjaftë të bukur partnerit të saj.

Xhensila ndryshe nga Besi duket se ka punuar dhe është lodhur më shumë për surprizën e përvjetorit të dytë të martesës.

Në videot e publikuara në Instastory Xhensila tregon surprizën që ka organizuar në natyrë, e mbushur plotë me drita ushqime dhe qirinj.

Në videot e postuara dëgjohet që Besi e falenderon Xhensilën për surprizën dhe faktin që është munduar. E nga ana tjetër këngëtarja i thotë që unë jam domatja jote, një ndër perimet që Besi e ka të parapëlqyeren e tij.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shëndetësia pre e grabitjes rilindase/ Kërpaçi: Të ndëshkohen përgjegjësit për konceisionin e sterilizimit

Politikë

Shëndetësia pre e grabitjes rilindase/ Kërpaçi: Të ndëshkohen përgjegjësit për konceisionin e sterilizimit

Ish- deputetja e LSI, Floida Kërpaçi ka thënë se përgjegjësit për vjedhjen në koncesionin e sterilizimit duhet të ndëshkohen. Kërpaçi i drejton disa pyetje qeverisë lidhur me masat që ishin marrë...

Ra në dashuri me prostitutën shqiptare, biznesmeni rrezikon burgun

Aktualitet

Ra në dashuri me prostitutën shqiptare, biznesmeni rrezikon burgun

Një 62-vjeçar nga Belgjika pritet të përgjigjet përpara gjykatës mbi akuzat për trafik dhe shfrytëzim prostitutash. Gjithçka nisi në vitin 2015, kur ai u njoh me prostitutën shqiptare E.R., 37 vjeç. Edhe...

Me viza false dërgonin njerëz në SHBA, Kanada dhe Britani, SPAK kap grupin kriminal

Aktualitet

Me viza false dërgonin njerëz në SHBA, Kanada dhe Britani, SPAK kap grupin kriminal

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK,  ka regjistruar procedimin penal për një grup personash që akuzohen për “Falsifikimi i letërnjoftimeve, i pasaportave ose i vizave”, “Falsifikimi i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!