Jennifer Lopez, më sensuale se asnjëherë në moshën 50 vjeçare

E Enjte, 05 September 2019 17:41

Është në formë të shkëlqyer Jennifer Lopez, që pas turneut veror botëror shijon ditët e para të shtatorit në det me te fejuarin Alex Rodriguez.
Në Instagram këngëtarja e famshme poston foto romantike përpara një perëndimi dielli, kërcen dhe zbavitet me një kostum plazhi duke treguar format perfektë.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 1234PreviousNext
Në 24 korrik ylli i pop-it ka festuar 50-vjetorin dhe në kanalin e saj në youtube shpjegon: ’Të gjithë më thonin që isha e çmendur duke nënkuptuar moshën time, në fakt ka qenë një mënyrë për t’i treguar njerëzve që pavarësisht moshës një 50 vjeçare mund të vazhdojë të jetë në formë dhe aktive, pa pasur frikë për moshën e saj. Jam këtu dhe nuk iki askund.

Këto fjalë mund të jenë shumë kuptimplote për shumë njerëz’, ishte shprehur artistja.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Politikë

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Gjatë vizitës së tij në Tiranë, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është takuar edhe me kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit në Prishtinë shkruan se takimi...

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Aktualitet

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar vendosi të ndryshojë vendimin e Gjykatës Kundër Korrupsionit dhe Krimit dhe ta rikthejë në detyrë anëtarin e KPA, Luan...

Pas drejtoreshës së Kufirit, arrestohet edhe motra e saj

Aktualitet

Pas drejtoreshës së Kufirit, arrestohet edhe motra e saj

Vazhdojnë arrestimet për grupin e përfshirë në trafikun e emigrantëve nga vendet e Lindjes në Shqipëri, për të vijuar në shtetet e Bashkimit Europian Në kuadër të operacionit “Toka e premtuar”...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!