Rita Ora rikujton xhirimet e këngës “Shine Ya Light” 7-vite më parë në Kosovë

Tuesday, 05 November 2019 18:03

Si sot 7 vite më parë këngëtarja me prejardhje shqiptare Rita Ora ka publikuar klipin e projektit muzikor “Shine Ya Light”, të xhiruar në Kosovë.
Në platformat e saj sociale artistja ka postuar disa nga momentet e xhirimit të këtij klipi në Prishtinë ku me shumë emocion tregon se sa e ka shijuar këtë eksperiencë.
“Kjo është një nga këngët e para që kam lançuar dhe jam kaq krenare të jem një ndër ato pak persona që kanë shfaqur Kosovën globalisht. Nuk do harroj për asnjë moment xhirimet e këtij klipi” -shkroi ndër të tjera, Rita Ora.
Le të kujtojmë edhe një herë hitin “Shine Ya Light” të këngëtares.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Aktualitet

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar me një sëmundje tumorale dhe prej disa vitesh është...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!