Selena dhe Bella, sërish mikesha

E mërkurë, 06 November 2019 19:32

Selena Gomez ndjek sërish Bella Hadid në Instagram.

Pavarësisht se Instagram-i e ka vështirësuar punën e vëzhgimeve të fshehta, fansat mbeten vigjilentë. Selena, duket se ka ngritur flamurin e paqes dhe hapi i parë ishte: të bënte “Follow” Bella Hadid, pas gjithë çfarë ndodhi mes tyre dhe The Weeknd. Për të gjithë ata që janë hutuar nga drama me Justin dhe Hailey-n, ju kujtojmë se Selena dhe The Weeknd kanë qëne bashkë nga janari i 2017-ës deri në tetor të 2017-ës. Nga ana tjetër, Bella, ish- e dashura legjendare e këngëtarit s’e priti aspak mirë romancën e dyshes. Dy vite më parë, sapo mësoi që Selena dhe The Weeknd ishin bashkë, modelja e hoqi nga lista e miqve, për ta shtuar sërish tani.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO-EMRI/ Valëviti flamurin shqiptar, Mali i Zi dëbon dhe gjobit 64-vjeçarin nga Shkodra

Aktualitet

FOTO-EMRI/ Valëviti flamurin shqiptar, Mali i Zi dëbon dhe gjobit 64-vjeçarin nga Shkodra

Policia në Tivar paraqiti kërkesë për fillimin e procedurave ndaj shtetasit Irfan Domnori, 64-vjeç, nga Shkodra, njofton Drejtoria e Policisë e Malit të Zi, trasnmeton Ulqini Online. Shtetasi nga Shqipëria është dënuar me...

Mungon në Tiranë, Benzema nis luftë të re me Francën: “Më lini të luaj me Algjerinë”

Sport

Mungon në Tiranë, Benzema nis luftë të re me Francën: “Më lini të luaj me Algjerinë”

Në mbrëmje, në Shqipëri, Didier Deschamps do të festojë pankinën e 100 si trajner i Francës. E gjithnjë, pa sulmuesin më të mirë francez të historisë së Real Madrid në...

Event festiv apo shtetrrethim në ”Arenën Kombëtare”? Policia pengon hyrjen e gazetarëve

Aktualitet

Event festiv apo shtetrrethim në ”Arenën Kombëtare”? Policia pengon hyrjen e gazetarëve

Ndeshja Shqipëri Francë do akoma disa orë të fillojë, por masat e sigurisë në stadiumin “Air Albania” po bëhen gjithmonë e më shtrënguese. Forca të shumta policia po rrethojnë impiantin e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!