Video/ Enca nuk njeh ligje, shikoni se çfarë ka bërë

Premte, 27 Prill 2018 15:50

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të ndjekura të shoëbizz-it shqiptar.

Ajo shpesh është përfolur për veshjet provokuese dhe skenat erotike në klipet e këngëve të saj.

Enca ka thyer çdo tabu, dhe këtë e tregon më së miri video e hedhur në Instagram kohët e fundit.

Knëgëtarja shikohet duke tymosur hashash, dhe mesa duket ajo nuk e ka aspak problem ta ndajë më fansat e saj që është një përdoruese e kanabisit.

Me këtë veprim ajo ka kundërshtuar edhe ligjin.

Video

MOOD ALL SUMMER 2018

A post shared by ENCA (@enca) on

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi