Vajza e Bleros ka ditëlindjen, e keni lexuar mesazhin prekës të tij?

Premte, 27 Prill 2018 16:44

Këngëtari Blero Muharremi është shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ai është përfolur shpesh në mediat rozë për ndarjen nga bashkëshortja dhe për lidhjen e tij me bukuroshen Afërditën.

Por kësaj rradhe Blero ka prekur të gjithë ndjekësit e tij në Instagram me dedikimin që i ka bërë të bijës për ditëlindje.

Postimi i tij ka marrë shumë reagime nga ndjekësit.

“Urime ditëlindja! Frymëmarrja ime! Është e kotë çdo gjë që shkruaj, është e kotë çdo gjë që këndoj dhe e interpretoj, e kotë është edhe nëse mundohem përmes këtyre vargjeve të të shpreh dashurinë. Thjesht çdo gjë që unë shkruaj për ty, asgjë nuk e ka peshën tënde. Si një urim i një babe, që për një sekondë shuhet kur fillon të uron e të lavdëron. Thjesht ti je bekim nga Allahu. Faleminderit Allah që për mua gjithçka që ka kuptim e arsyeton, ti je vet jeta Tara Muharremi”, ka shkruar këngëtari.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Politikë

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Vetëm korrupsion, vjedhje dhe abuzime me rrugë që prishen e ndryshohen vazhdimisht vetëm për t’u shtruar me beton e për afera korruptive. Banorët e Durrësit janë të revoltuar për katraurën urbanistike...

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

Politikë

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

  Përfaqësuesi i LSI për Shijakun, Bahri Shaqiri ka publikuar një video nga Erzeni dhe shkruan se ky lumë po ndotet gjithnjë e më shumë. Nga ana tjetër, Shaqiri thotë se pallatet...

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

Politikë

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

  Presidenti Ilir Meta ka vizituar Manastirin e Shën Gjon Pagëzorit, në Mbiguri së Dibrës së Madhe, i cili është një nga objekte fetare më të rëndësishme për besimtarët ortodoksë. Gjatë takimit...