Foto/ JLO rrëzëllitëse në ‘’Latin Billboards’’

Premte, 27 Prill 2018 17:45

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez shkëlqen në çdo eveniment.

Ajo është shfaqur e mrekullueshme në “Latin Billboards’’ përkrahë të dashurit të saj Arold.

Lopez kishte veshur një fustan të shkurtër, të ngushtë e gjitha me temina ku tregonte format e saj bombastike.

JLO dukej rrëzëllitëse me një tualet natyral dhe flokët e drejta shumë të gjata.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Drejtor, prap Shefqeti e ka fajin?

Politikë

Drejtor, prap Shefqeti e ka fajin?

Nga Ylli adylgjeri Drejtor, prap Shefqeti e ka fajin? Zhvilloheshin zgjedhjet kuvendore te vitit 2005. Isha i ngarkuar te punoja ne shtabin e Kryeministrit te kohes qe kandidonte ne zonen 99-te, ne...

Shaqiri: Kryeministri në largim e ka shndërruar Shijakun dhe Durrësin si shesh xhirimi për cirkun dhe propagandën e tij

Politikë

Shaqiri: Kryeministri në largim e ka shndërruar Shijakun dhe Durrësin si shesh xhirimi për cirkun dhe propagandën e tij

  Përfaqësuesi i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Durrës, Bahri Shaqiri deklaron se Kryeministri në largim e ka shndërruar Shijakun dhe Durrësin si shesh xhirimi për cirkun dhe propagandën e tij. “Kryeministri...

Pse nuk duhet neglizhuar prezenca ushtarake në Othonoi

Politikë

Pse nuk duhet neglizhuar prezenca ushtarake në Othonoi

  Në disa gazeta greke dhe shqiptare ka qarkulluar lajmi i bujshëm se “qeveria greke po planifikon të vendosë prezencë ushtarake në Othonoi”, ishull që është i njohur si një referencë...