Kaq të ndjeshëm se keni parë kurrë Stresin

Premte, 27 Prill 2018 18:04

Rreperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit si ‘’Stresi’’ njihet nga të gjithë si një djalë i fortë, por këtë herë ai ka treguar anën e ndjeshme të tij, ka ndarë disa fjalë zemre për humbjen e një njeriu shumë të afërt për të.

Në profilin e tij në Instagram rreperi është shfaqur mjaft i trishtuar në përvjetorin e vdekjes së Gojart Lushaj një të afërmi shumë të dashur për Arkimedin.

“Sot 1 vit të futa me duart e mia aty. Do jetosh gjithmonë në shpirtin tim brudaaaa. My blood Gojart Lushaj”, ka shkruajtur Stresi në diçiturën e fotos, ku duket pranë varrit të të ndjerit.

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 16:56

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Politikë

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Vetëm korrupsion, vjedhje dhe abuzime me rrugë që prishen e ndryshohen vazhdimisht vetëm për t’u shtruar me beton e për afera korruptive. Banorët e Durrësit janë të revoltuar për katraurën urbanistike...

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

Politikë

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

  Përfaqësuesi i LSI për Shijakun, Bahri Shaqiri ka publikuar një video nga Erzeni dhe shkruan se ky lumë po ndotet gjithnjë e më shumë. Nga ana tjetër, Shaqiri thotë se pallatet...

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

Politikë

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

  Presidenti Ilir Meta ka vizituar Manastirin e Shën Gjon Pagëzorit, në Mbiguri së Dibrës së Madhe, i cili është një nga objekte fetare më të rëndësishme për besimtarët ortodoksë. Gjatë takimit...