Si po e përballon Khloe tradhtinë, rrëfehet Kim

Saturday, 28 Prill 2018 19:20

Kim Kardashian ka qenë e ftuar në studion e Ellen DeGeneres nga ku ka prodhuar jo pak lajme.

 Në morinë e pyetjeve interesante dhe atyre me natyrë ngacmuese, nuk mund të mungonte ajo më e rëndësishme e për të cilën po flasin të gjithë këto kohë…Tradhtia e papritur e Tristian Thompson, partnerit të motrës së saj Khloe, e cila u bë mami vetëm pak ditë më parë.

Kështu, Kim është shprehur pa doreza dhe e drejtpërdrejtë në qëndrimin e saj, duke thënë se e gjithë kjo situatë është shumë e papritur dhe e papranueshme. “Ajo është duke bërë më të mirën. Ju e dini që ajo është një femër e fortë. Por, kjo vërtet është një situatë e vështirë që na ka prekur të gjithëve”, ka thënë ajo në studion e Ellen Shoë. Ndërsa, kjo e fundit e ka ngacmuar sërish me opinionin e saj duke i thënë Kim se: “Mendoj se të gjithë jeni zemërthyer për të. Vetëm disa ditë përpara se të lindte, Khloe pa të shoqin në një video duke e tradhtuar me dy femra të tjera. Është kaq e papritur…”, tha ylli DeGeneres.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...