Albana Perhati, aktorja shqiptare u bë e njohur me rolin e saj si Shaqira, bashkëshortja e Avdiut (Vis Pupës) në…
Ditë më parë i gjithë rrjeti u trazua pasi u publikuan foto të vogëlushes së Kylie Jenner përkrah truprojes së…
Ata janë një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it që shqiptar të cilët prej muajsh tashmë i janë larguar Shqipërisë…
“The China Salesman” vendos Mike Tyson kundër Steven Seagal dhe duket po aq mbresëlënës sa e imagjinoni. I bazuar ne…
Ndërsa e gjithë bota flet për bukurinë e saj, e në rrjetet sociale shpërthejnë fotot e nxehta, por edhe ndërsa…
Data 19 e këtij muaji sjell dhe eventin e shumëpritur të vitit. Princi Harry do ta kurorëzojë dashurinë me Meghan…
E njohur në Shqipëri me emrin Xhemre, Oyku Karayel është një nga aktoret më të dashura turke. Karayel kishte planifikuar…
Prestigjozja britanike, ‘Daily Mail’ i ka kushtuar një artikull reperit shqitpar, Fari Lleshi, i njohur me pseudonimin ‘2Gunz’. Për “Daily…
Sot gjithnjë e më shumë po shohim vajza që po përpiqen t’i ngjajnë sa më shumë Kim Kardashian.     Tashmë…
Modelja shqiptare Emina Cunmulaj i ka habitur ndjekësit e saj në Instagram, ku ka zbuluar një detaj që nuk e…
Aktori i famshëm, David Labrava ka konfirmuar lajmin se djali i tij Tycho Spelis Chiusano, ishte vetëvrarë. “Asnjëherë nuk e…
Marina Fara ka arritur të bëjë shumë fansa për vete me format e saj bombastike dhe me pozat provokuese. Modelja…

Lajmet e fundit

“Paraja i ka ndarё gjithmonё vendet anёtare tё BE”, analiza në DW: Pёrpjekja e parё pёr buxhetin dështoi

Politikë

“Paraja i ka ndarё gjithmonё vendet anёtare tё BE”, analiza në DW: Pёrpjekja e parё pёr buxhetin dështoi

Nuk ishte ndonjё habi e madhe, qё tё 27 krerёt e shteveve dhe qeverive tё BE nё samitin e posaçёm nuk ranё dakord as pёr kuadrin buxhetor tё 7 viteve...

Aksident në Rinas- Fushë Krujë, makinat dalin nga rruga e bien në kanal

Kronikë

Aksident në Rinas- Fushë Krujë, makinat dalin nga rruga e bien në kanal

Nje aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Rinas- Fushë Krujë. Dy makina kane dale nga rruga dhe kane perfunduar ne kanalin buze rruges. Ngjarja ka ndodhur ne afersi te Bubqit, por...

Trump do t'i ngrejë problemin e lirisë fetare, Kryeministrit indian

Politikë

Trump do t'i ngrejë problemin e lirisë fetare, Kryeministrit indian

Presidenti amerikan Donald Trump do ta ngrejë çështjen e lirisë fetare në Indi gjatë takimit me Kryeministrin e Indisë Narendra Modi, javën që vjen, tha një zyrtar i lartë amerikan...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!