×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ato kurrë nuk e kanë pranuar hapur sherrin mes njëra- tjetrës. Një deklaratë e pafajshme e Ronelës i trazoi sërish…
U komentua gjatë për fotot nudo, por Klaudia Pepa u ka mbyllur gojën të gjithëve. Pas setit fotografik ku shfaqej…
Kim Kardashian ka qenë e ftuar në studion e Ellen DeGeneres nga ku ka prodhuar jo pak lajme.  Në morinë…
Një grua e fortë, që shkruan aq ndjeshëm për nënën  e saj. Monika Kryemadhi është zhveshur sot nga petku i…
Kantautori Kastro Zizo i ftuar në emisionin “Top Show Magazine” deklaroi se asnjëherë nuk kishte rënë në dashuri dhe dashuria…
Rreperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit si ‘’Stresi’’ njihet nga të gjithë si një djalë i fortë,…
Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez shkëlqen në çdo eveniment. Ajo është shfaqur e mrekullueshme në “Latin Billboards’’ përkrahë të…
Super modelja Irina Shayk ka treguar sekretin e saj në lidhje me dietën që ka përdorur për t’u dobësuar pas…
Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata është duke korrur sukses jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj. Ajo publikoi para disa…
Miss Geni mban vendin e parë tashmë në botë për trupin më seksi. Modelja e famshme ka pushtuar rrjetet sociale…
Këngëtari Blero Muharremi është shumë i dashur për publikun shqiptar. Ai është përfolur shpesh në mediat rozë për ndarjen nga…
Ish misi dhe moderatorja e njohur shqiptare Floriana Garo ka lindur një vajzë vetëm para një muaji. Ajo gjatë kësaj…

Lajmet e fundit

Lefter Maliqi:Rama bën autogolin rilindas me Presidentin

Politikë

Lefter Maliqi:Rama bën autogolin rilindas me Presidentin

  Nga Lefter Maliqi Nuk i mjafton goli që do hajë në 25 Prill… Ramziu bën autogolin rilindas me PresidentinTë dashur miq!Nuk mund të mos reagoja edhe sot pas lajthitjes së radhës...

Procesi zgjedhor i LSI-së,Gjosha:Në krye të shumë organizatave do të kemi zonja me përgjegjësi të jashtëzakonshme

Politikë

Procesi zgjedhor i LSI-së,Gjosha:Në krye të shumë organizatave do të kemi zonja me përgjegjësi të jashtëzakonshme

  Ish deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha ka publikuar në Facebook foto nga procesi zgjedhor i LSI në njësinë 5 në Tiranë. Gjosha shprehet se është shumë e lutmur qe në krye...

LSI denoncon situatën në Durrës: Biznesi në ditët më të vështira, asnjë mbështetje nga qeveria dhe bashkia

Politikë

LSI denoncon situatën në Durrës: Biznesi në ditët më të vështira, asnjë mbështetje nga qeveria dhe bashkia

  Lëvizja Socialiste për Integrim denoncon situatën e krijuar tek bizneset në Durrës si pasojë e krizës së rëndë ekonomike ku e ka futur qeveria “Rama” vendin. Teksa publikon pamje nga bizneset...