Nara konfirmon se Icardi edhe këtë vit do të jetë në Inter

Premte, 23 August 2019 16:23

Wanda Nara i ka thënë të gjitha por vetëm ka mbetur të konfirmohet zyrtarisht që Mauro Icardi do të mbetet një lojtar i Interit, ashtu sikurse është raportuar më parë dhe se ai do të stërvitet me skuadrën e parë këtë mbrëmje. Spekulimet se Icardi do të largohet këtë verë janë ftohur dhe këtë e ka konfirmuar edhe Wanda Nara, agjente dhe gruaja e Icardit gjatë një mbrëmja me gratë e tjera të futbollistëve të Interit, pasi që e dashura e Lautaro Martinez festoi ditëlindjen e 22-të mbrëmë.

“Edhe një tjetër vit së bashku”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Sport Mediaset dhe Sky Sport Italia, në anën tjetër kanë raportuar që sulmuesi është ftuar sonte për të stërvitur në mbrëmje në San Siro.

26 vjeçari është konsideruar si person non grata gjatë pothuajse tërë verën, ka stërvitur i vetmuar përderisa skuadra ishte jashtë për ndeshjet parasezonale në International Champions Cup.

Megjithatë, ai ka dhënë disa herë shenja në rrjetet sociale se dëshiron të mbetet në skuadër të Interit dhe ti tregojë Antonio Contes, s’paku derisa shtëpia e tij e re është afër stadiumit të Interit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk lejohen të kalojnë kufirin/ Fëmijë, gra dhe burra kalojnë natën në të ftohtë mes Greqisë dhe Shqipërisë

Aktualitet

Nuk lejohen të kalojnë kufirin/ Fëmijë, gra dhe burra kalojnë natën në të ftohtë mes Greqisë dhe Shqipërisë

Vijon të jetë e rëndë dhe problematike situata me qytetarët shqiptarë, të bllokuar në pikën kufitare të Kapshticës. Gati 40 persona vazhdojnë të qëndrojnë mes kufirit shqiptaro grek teksa nuk lejohen...

Lajme të mira nga Franca, në 24 orë humbin jetën vetëm 441 persona. Ja sa ka shkuar numri i të infektuarve

Globi

Lajme të mira nga Franca, në 24 orë humbin jetën vetëm 441 persona. Ja sa ka shkuar numri i të infektuarve

Lajme të mira vijnë nga Franca sa i përket numrit të viktimave nga koronavirusi. Mediat vendase raportojnë se në 24 orë kanë ndërruar jetë 441 persona, një numër më i ulët se...

Pas kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar edhe e dashura e tij shtatzënë e infektuar me koronavirus

Globi

Pas kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar edhe e dashura e tij shtatzënë e infektuar me koronavirus

Carrie Symonds, e dashura e kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar Boris Johnson, konfirmoi se është prekur nga koronavirusi. Johnson vetë rezultoi pozitiv me koronavirus javën, ndërsa e dashura e tij, e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!