Pas Iniestës, një tjetër simbol klubi i jep lamtumirën mes lotësh skuadrës së tij, bëhet fjalë për Gianluigi Buffon, kapitenin…
Portieri legjendar, Gianluiggi Buffon, ka njoftuar sot në një  konferencë për shtyp se të shtunën do të luajë ndeshjen e…
Atletico Madrid triumfoi 3-0 në finalen e Europa League të luajtur në Lion. Më poshtë gjeni fotot më të bukura të…
Kompeticioni i ri i Botërorit për Klube do të nisë në vitin 2021 dhe do të zhvillohet një herë në…
Atletico Madrid fitoi 3-0 ndaj Marseille në finalen e Europa League, duke marrë trofeun e dytë për nga rëndësia në…
Po luhet në Lyon finalja e Ligës së Europës mes Marseille dhe Atletico Madrid. Një gabim fatal i portierit dhe…
Po luhet në Lyon finalja e Ligës së Europës mes Marseille dhe Atletico Madrid. Njw gabim fatal i portierit dhe…
Masteri i Romës nuk ka shkuar aspak siç e priste tenistja Karolina Pliskova. Në ndeshjen e fundit çekja është mundur…
Atletico Madrid është skuadra favorite për të fituar trofeun e Europa League të mërkurën, që do të ishte edhe i…
Sindrit Guri nga sezoni i ardhshëm nuk do të jetë më pjesë e ekipit të Kukësit por tanimë ai do…
Pas largimit të Perrin drejt Juves, Genoa duhet të gjejë një portier tjetër dhe emri më i përshtatshëm duket të…
Në “Stade de Lyon” të Francës do të luhet sonte finalja e “Europa League” mes Atletico Madrid dhe Marseille-s. Spanjollët…

Lajmet e fundit

Rrëfimi i dhimbshëm: Burri i parë ishte i martuar me dy fëmijë, i dyti iku pa e ditur që isha shtatzënë

Aktualitet

Rrëfimi i dhimbshëm: Burri i parë ishte i martuar me dy fëmijë, i dyti iku pa e ditur që isha shtatzënë

“Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e dhimbshme të një gruaje, e cila u martua në moshën 33-vjeçare me një person që e njohu përmes vajzës së xhaxhait. Kushtet...

Izraeli sërish në zgjedhje

Globi

Izraeli sërish në zgjedhje

Parlamenti izraelit vendosi që vendi të mbajë zgjedhje të reaj më 2 mars të vitit që po vjen, të tretat me radhë në më pak se një vit, pasi që...

I bënë pritë pasi tërhoqi paratë nga banka, maskat i vjedhin 15 mijë euro

Aktualitet

I bënë pritë pasi tërhoqi paratë nga banka, maskat i vjedhin 15 mijë euro

Një grabitje me armë zjarri është regjistruar mbrëmë në Burrel, ku pre e sulmit ka rënë një person që sapo kishte dalë nga banka. Sipas “News 24”, disa persona të maskuar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!