Zidan konfirmon se do të bëjë tifo për Marsellën në finalen  e Europa League, ndeshje në të cilën do të…
Tirana u shpall sot fituese e Kategorisë së Parë pasi mposhti në përballjen finale ekipin e Kastriotit me rezultatin 2-0.…
Sapo mbaroi takimi për kupën e Kategorisë së Parë, ku fitues rezultoi ekipi i Tiranës. 2-0 është rezulati i siguruar…
Në “Elbasan Arena” është duke u zhvilluar finalja e Kategorisë së Parë mes Tiranës dhe Kastriotit. Deri më tani rezultati…
Përjashtimi i sulmuesit Mario Götze nga lista paraprake e Kombëtares gjermane për Botërorin “Rusi 2018”, ishte një prej zgjedhjeve të…
Sezoni që sapo është mbyllur në “Premier League” ka rezultuar fantastik për ekipin e Manchester City-it që jo vetëm arriti…
Ndonëse duhen ende  edhe 2 ndeshje nga përfundimi i këtij sezoni në Superligë, Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së është mbledhur dhe…
Gianluiggi Buffon pritet që gjatë kësaj jave të njoftojë tërheqjen nga futbolli dhe për këtë arsye te Juventusi kanë nisur…
Sonte në mbrëmje në orën 20:45 në stadiumin Lyon të Francë do të zhvillohet takimi që vendos fituesin e “Europa…
Nejsmesniji siguroi vendin e tretë në kampionatin serb të futbollit dhe klasifikimin për në Europa League me një fitore me…
Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, ka shpallur sot listën paraprake me 35 futbollistët e grumbulluar për Botërorin e Rusisë që…
Është zyrtarizuar transferimi i Gurit nga Kukësi te KV Oostende në Belgjikë. Sindrit Guri, 24-vjeçari nga Shkodra është shpërblyer më…

Lajmet e fundit

Rrëfimi i dhimbshëm: Burri i parë ishte i martuar me dy fëmijë, i dyti iku pa e ditur që isha shtatzënë

Aktualitet

Rrëfimi i dhimbshëm: Burri i parë ishte i martuar me dy fëmijë, i dyti iku pa e ditur që isha shtatzënë

“Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e dhimbshme të një gruaje, e cila u martua në moshën 33-vjeçare me një person që e njohu përmes vajzës së xhaxhait. Kushtet...

Izraeli sërish në zgjedhje

Globi

Izraeli sërish në zgjedhje

Parlamenti izraelit vendosi që vendi të mbajë zgjedhje të reaj më 2 mars të vitit që po vjen, të tretat me radhë në më pak se një vit, pasi që...

I bënë pritë pasi tërhoqi paratë nga banka, maskat i vjedhin 15 mijë euro

Aktualitet

I bënë pritë pasi tërhoqi paratë nga banka, maskat i vjedhin 15 mijë euro

Një grabitje me armë zjarri është regjistruar mbrëmë në Burrel, ku pre e sulmit ka rënë një person që sapo kishte dalë nga banka. Sipas “News 24”, disa persona të maskuar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!