‘Ditën e sotme në Gjevgjeli ka ndërruar jetë e ëma e prokurores speciale Katica Janeva’, raportojne mediat maqedonase. Kjo ka…
I ftuar në Syri TV, politologu dhe analisti Fitim Zekthi ka hedhur akuza të forta ndaj prokurores së përgjithshme Arta…
Dy vatra të mëdha zjarri kanë rënë sot fshatin Peshtan në Fier.  Gazetari i “BalkanWeb”,  Ervis Kuçi raporton se janë djegur…
Katër persona janë arrestuar në Vlorë pasi kultivonin kanabis. Ndërsa mësohet se është vënë nën hetim kryeplaku i fshatit Gjormë…
Më datë 21.08.2019, rreth orës 02:35, në fshatin Pjeshkë, Durrës, tre persona, njëri prej tyre me armë zjarri kanë tentuar…
Era e fortë e drogës që kultivonin në banesë i tradhëtoi dy shqiptarët në Britani, të cilët u arrestuan nga…
Një qytetar ka denoncuar nëpërmjet një video se sot në zonën e Korçës, fermerët po iu kalben prodhimet e stinës.…
Një zjarr i madh ka rënë këtë mbrëmje në Mashkullorë të Gjirokastrës, duke përfshirë kullotat poshtë fshatit. Zjarri dyshohet të…
Një makinë policie është përfshirë në një aksident të ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Nga pamjet e publikuara në…
Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar rreth orës 19:00 të mbrëmjes së sotme në Fier. Ngjarja ka ndodhur në…
Kreu i komisionit parlamentar antimafia, senatori i 5 Yjeve Nicola Morra ka bërë akuza të forta ndaj ministrit të Brendshëm…
Shqiptaria nuk prodhon politikë, por Shqiptaria vrapon pas asaj që bëjnë të tjerët, fqinjtë dhe ndërkombëtarët. 27 vite më parë…

Lajmet e fundit

Ushtarët francezë nuk i ndajnë sytë nga Melania, rrezaton me 650 dollarë fustan

Show-biz

Ushtarët francezë nuk i ndajnë sytë nga Melania, rrezaton me 650 dollarë fustan

Dy ushtarë francezë nuk mund të ndanin sytë nga Melania kur ajo mbërriti për samitin e tre ditor të G7 në Francë. Zonja e Parë dukej mahnitëse ndërsa u nis nga...

Kulturë

Buzëqeshje nga Shqipëria/ Potencialet turistike të Kukësit gjithnjë e më të kërkuara

 Kukësi po merr gjithnjë e më tepër vëmendjen e turistëve që po shfrytëzojnë potencialet e kësaj zone. Kryeministri Edi Rama solli në vëmendje atraksionet turistike të qarkut të Kukësit, ndërsa...

Vrasja e 26 vjeçarit Çelaj, zabardhet dëshmia e dy punëtorëve, çfarë ndodhi në vilë....

Aktualitet

Vrasja e 26 vjeçarit Çelaj, zabardhet dëshmia e dy punëtorëve, çfarë ndodhi në vilë....

Dy prej punëtorëve në vilën e familjes Kusi ku u vra tre ditë më parë 26 vjeçarit Indrit Çelaj kanë zbardhur detaje se si një vrimë për shkarkimin e tubit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!