Edi Reja u emërua pak kohë më parë trajner i Kombëtares, duke zënë vendin e Kristian Panuçit. Në një rrëfim…
Olimpiadat do të kthehen sërish në Itali. Ekzaktësisht 20 vjet pas Torinos në 2006, do të jetë Milano ajo që…
Xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi është shpallur kampione në kategorinë e peshave deri në 52 kilogramë në Lojërat Europiane Minsk 2019…
Xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi është shpallur kampione në kategorinë e peshave deri në 52 kilogramë në Lojërat Evropian Minsk 2019,…
Granit Xhaka mund të mos jetë më pjesë e Arsenalit në sezonin e ardhshëm. Futbollisti shqiptar duket se do të…
Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajneri i ri i Beneventos. Ishte skuadra e Serie B ajo që dha lajmin për marrëveshjen…
Një tjetër rezultat surprizë është regjistruar në Kupën e Amerikës. Pas Argjentinës dhe Brazilit, është radha e Uruguait për të…
Tabloja europiane për ekipet shqiptar merr formë të plotë. Pas shortit të së martës, ku Partizani, Kukësi, Teuta dhe Laçi…
Partizani ka qenë i pafat në shortin e turit të parë kualifikues në Champions League, sepse do të përballet me…
UEFA publikoi ditën e sotme, ndarjen në grupe për vazot e shortit në raundin e parë eliminator në Europa League.…
Shkëndija e Tetovës ka mësuar emrat e 5 kundërshtarëve eventual të raundit të parë eliminator të UEFA Champions League. Kuqezinjtë nisen…
Pas 30 vitesh si lojtar dhe drejtues, Totti i jep lamtumirën Romës. Në një deklaratë për mediat, ish-kapiteni legjendar bëri…

Lajmet e fundit

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Politikë

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Nga studio e Report Tv, nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, e pyetur se çfarë do të ndodhë në votimet e 30 qershorit u shpreh se kjo do të jetë një...

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Aktualitet

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Studiuesi i njohur Tonin Çobani është bashkuar me intelektualët e tjerë që nuk do të votojnë me 30 qershor në zgjedhjet moniste. Ai ka postuar në facebook këtë shënim: “Edhe unë...

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Show-biz

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë, teksa ka publikuar dy foto ku shfaqet mjaft provokuese. Në fotot e postuara në “Instagram”, ish-velina e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!