Dy të plagosurit e aksidentit në Paper të Elbasanit, që mbetën të bllokuar në mjet, janë transportuar drejt spitalit të…
Katër persona kanë rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 2 në kryeqytet për vepra të ndryshme penale. Policia…
Nëpërmjet operacionit të koduar “Dora e Hekurt”, Policia e Shkodrës ka bërë të mundur sot arrestimin e Artan Koçekut, 29…
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në një plazh privat në lagjen numër 1 në qytetin e Sarandës.Raportohet se…
Një aksident rrugor ka ndodhur në Fier, në rrugën ku By Pass i Fierit me rrugën që të çon për…
Një 50-vjeçare është gjetur pa shenja jete në aksin hekurudhor Peqin- Elbasan, në afërsi të fshatit Lazaren të Peqinit. Nga…
Dy automjete tip Benz janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Lezhë-Shkodër në vendin e quajtur Kryebushat. Si pasojë…
Vetëm para pak çastesh një atentat tronditi qytetin e Durrësit. Mësohet se i plagosur ka mbetur Julian Meçja, i cili…
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur sot në rrugët e Shqipërisë. Në orët e pasdites një automjet tip furgon…
Një 52-vjeçar ka humbur jetën në punë. Ngjarja ka ndodhur në Librazhd, ku 52-vjeçari me iniciale H.Ç., banues në fshatin…
Një ditë pas ngjarjes së rëndë në Vlorë, kapen tre autorët e dyshuar të vrasjes së administratorit të Njësisë Kotë.…
Një plagosje me me një vegël pune (shat) raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Kërkovë të Vlorës,…

Lajmet e fundit

Vdekja e shkencëtares në Greqi, autori i dyshuar djali i një prifti, viktima u përplas me makinë më pas u përdhunua dhe u vra

Aktualitet

Vdekja e shkencëtares në Greqi, autori i dyshuar djali i një prifti, viktima u përplas me makinë më pas u përdhunua dhe u vra

Zhdukja dhe më pas vrasja e shkencëtares amerikane Suzanne Eaton në Kretë zuri titujt e mediave greke dhe jo vetëm. Misteri që mbuloi zhdukjen e 59-vjeçares pasoi me lajmin për...

Aksidenti në Elbasan/ Të plagosurit rëndë, me urgjencë drejt Tiranës

Kronikë

Aksidenti në Elbasan/ Të plagosurit rëndë, me urgjencë drejt Tiranës

Dy të plagosurit e aksidentit në Paper të Elbasanit, që mbetën të bllokuar në mjet, janë transportuar drejt spitalit të Traumës në kryeqytet, për ndihmë mjekësore të specializuar. Burime policore thanë...

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Politikë

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Partia Lëvizja e Legalitetit përmes një deklarate sot komenton zhvillimet politike në vend si dhe ndalet tek kriza që ka mbërthyer vendin. Në deklaratën shpërndarë për mediat kreu i PLL...

Sondazh

Nothing found!