Moti sot do të ketë surpriza. Paraditja paraqitet me kthjellime në pjesën më të madhe të vendit. Por pasditja sjell…
Moti këtë të enjte mbetet nën ndikimin e kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë. Pas mesditës priten vranësira kalimtare në zonat…
Kohët e fundit është vënë re një mot i paqëndrueshëm i shoqëruar me vranësira të herëpashershme dhe shira lokalë. Por…
Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët dhe alternime vranësirash kalimtare prej orëve të mesditës deri ato të  pasdites.…
Sipas shërbimit meteorologjik ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet fillimisht me kthjellime dhe prej mesdite me vranësira te cilat…
Moti për ditën e sotme parashikohet me kthjellime dhe vranësira në mesditë përgjatë zonave malore dhe të ulta. Sipas shërbimit…
Moti për ditën e sotme parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura. Sipas shërbimit meteorologjik ushtarak, reshjet  e shiut do…
Moti për ditën e sotme parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura. Sipas shërbimit meteorologjik ushtarak, parashikohen reshje shiu, lokalisht…
Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në orët e mesditës dhe pasdites, por kryesisht vranësira…
Paraditja ka vijuar e kthjellët në gjithë territorin përjashtuar vranësira kalimtare në zonat Juglindore. Pas mesditës vranësirat fuqizohen në zonat…
Ditën e shtunë, datë 21 korrik, vendi ynë do të përfshihet nga vala e nxhetë Sahariane. Moti do të jetë…
Ditët e para të kësaj jave janë parashikuar që të jenë me reshje shiu, duke përbërë kështu një lajm të…

Lajmet e fundit

“Sot me kuqezinjtë”/ Meta nxjerr videon, motivon kombëtaren kundër Moldavisë

Aktualitet

“Sot me kuqezinjtë”/ Meta nxjerr videon, motivon kombëtaren kundër Moldavisë

Në prag të sfidës së kombëtares shqiptare në Moldavi, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar një video, përmes së cilës motivon duke iu dhënë kuarjo të fortë kuqezinjve. Me një...

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Sport

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Shqipëria do të kërkojë të zhbëjë në Moldavi humbjen e hidhur që i la sfida me Turqinë, ndërsa Edi Reja ka vendosur të bëjë dhe ndryshime në formacion. Kështu, titullar...

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Politikë

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Erisa Xhixho, nënkryetarja e LSI-së, ka reaguar në Facebook me anë të një postimi, ku vlerëson opinionin përfundimtar të Komisionit të Venecias, si dhe thekson se Presidenti i Republikës nuk...

Sondazh

Nothing found!