Pas rrebesheve dhe shtrëngatave të shiut gjatë natës, moti do të vijë duke u përmirësuar ditën e sotme. “Meteoalb” njofton…
Vendi ynë po ndikohet do të ndikohet nga kalimi i një fronti të ftohtë veriperëndimor, i cili do të sjellë…
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore  me origjinë nga kontinentale të cilat po ifluencojnë në territorin Shqipërisë…
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga hyrja e masave ajrore  të paqëndrueshme me origjinë nga Europa veriore, të cilat do…
Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga hyrja e masave ajrore  të paqëndrueshme me origjinë nga Europa veriore, të cilat…
Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet gradualisht nga afrimi i masave ajrore të paqëndrueshme me origjinë nga Europa veriore, të…
Moti do të mbetet ditën e sotme me kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave në relievet malore. Era do…
Pas ditëve të freskëta dhe me reshje shiu në zona të ndryshme, duket se temperaturat e larta rikthehen në vend.…
10 shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të izoluara. Era do të jetë…
Masa ajri më të freskëta të paqëndrueshme me origjinë nga Europa veriperëndimore po afrohen drejt territorit të Shqipërisë duke ifluencuar…
5 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare. Era do të jetë me…
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia e presionit të lartë atmosferik me qëndër kryesore në Europën Verirore e cila…

Lajmet e fundit

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Politikë

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi tha në emisionin “Aktualitet” në Fax News se Edi Rama është mbështetur nga disa përfaqësues ndërkombëtar por që sipas tij, ata do të ndërrohen një...

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

Bota Shqiptare

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

12 vite më parë, shqiptari Endri Begaj ishte student në një shkollë në Itali, në Areco. Ai nuk u mor në një ekskursion që shkolla organizonte për në Amsterdam, me...

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Aktualitet

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Policia në Kent, në Anglinë juglindore, gjeti nëntë persona të gjallë në pjesën e pasme të një kamioni në autostradën M20 të Mërkurën, bën me dije Sky News. “Nëntë njerëz tani...

Sondazh

Nothing found!