Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia me presion të Lartë atmosferik me qëndër kryesore të pozicionuar në Europën qëndrore…
Moti për ditën e sotme, ashtu sikurse dhe dje, do të vazhdojë të jetë me  alternime kthjellimesh dhe  vranësira  mesatare…
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia me presion të ulët atmosferik me qëndër kryesore në detin Egje e cila…
Fundjava është parashikuar përvëluese jo vetëm për Shqipërinë por edhe gjithë rajonin. Një masë presioni i lartë nga Afrika e…
Sipas MeteoAlb bregdeti dhe zonat e ulëta vijojnë me kthjellime gjatë gjithë ditës, por vranësira të lehta e kalimtare paraqiten…
Moti për ditën e sotme pritet të jetë i paqëndrueshëm, me kthjellime në ultësirën Perëndimore dhe  zhvillime të vranësirave në…
Moti për ditën e sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësirave të pakta në zonat malore . Era do…
Moti ditën e sotme pritet të jetë i qendrueshëm. Ndërkohë sipas asaj që raporton IGJEUM në qarqet Korçë dhe Gjirokastër…
Në fillim të javës, data 10 qershor 2019,  moti do të jetë me kthjellime dhe prani të vranësirave  të cialt…
Nxehen temperaturat, fundjava paraqitet nën ndikimin e motit të kthjellët dhe të nxehtë. Moti këtë të shtunë paraqitet me diell…
8 Qershor 2019  moti do të jetë me diell vranësira të pakta deri  mesatare në zonat malore në orët e mesditës. Era do të …
Parashikimi i motit për datën 7 Qershor 2019: Sot nuk priten reshje. Ekziston mundësia që në zona shumë të kufizuara…

Lajmet e fundit

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Politikë

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi tha në emisionin “Aktualitet” në Fax News se Edi Rama është mbështetur nga disa përfaqësues ndërkombëtar por që sipas tij, ata do të ndërrohen një...

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

Bota Shqiptare

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

12 vite më parë, shqiptari Endri Begaj ishte student në një shkollë në Itali, në Areco. Ai nuk u mor në një ekskursion që shkolla organizonte për në Amsterdam, me...

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Aktualitet

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Policia në Kent, në Anglinë juglindore, gjeti nëntë persona të gjallë në pjesën e pasme të një kamioni në autostradën M20 të Mërkurën, bën me dije Sky News. “Nëntë njerëz tani...

Sondazh

Nothing found!