Ermal Xhelilaj Qe prej marrjes së pushtetit, kjo Qeveri dhe Kryeministri Rama, janë karakterizuar nga skandale te njëpasnjëshme dhe problematika…
Erion Veliaj po ia shpif dhe Edi Rames më daljet e shpeshta publike thuajse çdo ditë në media, madje duke…
-Pas këtij veprimi kryeministror pritet të dalë edhe Elisa Spiropali me një status shkatërrues dhe dërmues, bile me Ylsi Manjën,…
Nga Çim Peka Kushdo që mendon se arrestimi i anëtares së AMA dhe gazetares së njohur Suela Musta nuk është thjeshtë…
Një deklaratë e presidentit të Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski për ndarjen e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë nga procesi…
Dje Presidenti Meta ka folur për mediat pas një aktiviteti. Ai ka thënë se do të ndalojmë çdo të çmendur…
Avokati Jordan Daci i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh se rezoluta e sotme e votuar…
Kryeministri është këto orë në shkumëzim të plotë. Ka plotësisht të drejtë ay, shahisti, që mburrej deri dje: “se ishte…
Nga Luçiano Boçi      Si kurrë më parë në vendin tonë çmenduria, budallallëku e hajvanllëku, si vektorë të së keqes,…
Kanë kaluar tre muaj nga ngjarja rëndë e grabitjes së 10 milionë eurove në Aerportin e Rinasit. Që prej 9…
Nga Artan Fuga Nëse në zgjedhjet e 30 qershorit partitë qeveritare rreth kryeministrit hyjnë vetëm, pa pjesëmarrjen e partive reale…
Nga Agron Gjekmarkaj Lulzim dil nga zyra! Priju qytetarëve! Rezoluta qortuese me 100 vota e parlamentit te Shqipërisë dëshmon se…

Lajmet e fundit

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Politikë

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Nga studio e Report Tv, nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, e pyetur se çfarë do të ndodhë në votimet e 30 qershorit u shpreh se kjo do të jetë një...

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Aktualitet

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Studiuesi i njohur Tonin Çobani është bashkuar me intelektualët e tjerë që nuk do të votojnë me 30 qershor në zgjedhjet moniste. Ai ka postuar në facebook këtë shënim: “Edhe unë...

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Show-biz

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë, teksa ka publikuar dy foto ku shfaqet mjaft provokuese. Në fotot e postuara në “Instagram”, ish-velina e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!