Gazetari Aulon Kalaja ka publikuar në rrjetet sociale një video të deklaratës së mbrëmshme, ku parashikonte atë që ndodhi sot…
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka vijuar takimin e saj të radhës me strukturat e forcës politike…
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka denoncuar një tjetër skandal, që po ndodh në Shqipëri. Në postimin e tij Berisha ka publikuar…
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, përmes një postimi në facebook, akuzon se qeveria pasi ka kapur Drejtësinë, tani sipas tij…
Partia Socialiste nuk do të njohë vendimin e Gjykatës së Durrësit që refuzoi dhënien e mandatit për kandidaten e saj…
Ish-deputeti socialist, Elmaz Sherifi i cili në kohën e Fatos Nanos ka qenë dhe ministër, ka sulmuar sërish kreun e…
sh-deputeti i LSI-së, Edmond Panariti i ftuar  Ora News u shpreh pesimist për ngritjen e Gjykatës Kushtetuese në vjeshtë duke…
Të mos ulim ritmin e punës, premton Edi Rama në vitin e tij të 6-të në pushtetin ku pak mundësira…
Nga Monika Kryemadhi Pavlefshmëri absolute! Thjesht e saktë pa tambure politike. Vendimi i Gjykatës së Durrësit vetëm teknikisht tregoi se…
“Nuk do flemë mbi dafina” deklaroi sot Rama në një nga ato daljet e tij të zakonta, të gjitha në…
Nga Fatmir Guda Duke qene më se i vetëdijshëm për misionin e pamundur që e pret për t'i shtënë në…
Nga Tritan Shehu/  Shtepine e lindjes se tij Rilindja vendos ta restauroje me fondet publike.Nderkaq Qeveria e Austrise po paguan…

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!