Kryetari i PDK, Nard Ndoka, është irrituar sot pas lajmit se qeveria e kryeministrit Edi Rama po përgatitet t’i bëjë…
Nga Kastriot Islami    Opozita ka kërkuar zgjedhje të parakohshme. me qeveri tranzitore, pa Edi Ramën kryeministër… Kjo nuk do…
Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj, theksoi sot në një deklaratë për mediat se të rinjtë dhe të…
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar një tjetër ndalim të Policisë së Tiranës për parullën në pallatin ku banon…
Nga Sali Berisha Miq, fshehja e krimeve tipar i narkopolicise se Vasal Kimikut dhe Edvin Mashtrimit! Miq, cdo dite qytetaret…
Oerd BYLYKBASHI Bandat me “maska” koncensionari te Rames do te dalin edhe ne autostraden Tirane – Durres‎. Rama do te…
Ish-kryeministri, Sali Berisha, përmes një postimi në facebook, ka reaguar për shkrimin e Dr. Ana K Scheer në Off Guardian,…
Presidenti Meta pas homazheve për Dëshmorin e Atdheut, Klodian Tanushi ka shkruar në Facebook: Rënia në krye të detyrës e…
 “Gazeta me e madhe dhe me e rendesishme e Evropës dje u shpall si “e blerë” nga opozita...!!!”. Nënkryetari demokrat…
Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet sot në orën 10:00 për të votuar disa projektvendime dhe projektligje. Në rend të…
Kryetarja e LSI-se Monika Kryemadhi zhvilloi në SHBA një takim me Nancy Pelosin, Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin…
Aktivistja e LSI-së, Ana Azizaj e cila u mbajt për një natë në polici pas parullës që u shkruaj poshtë…

Lajmet e fundit

Lë në mes dasmën e tij për t’i shpëtuar jetën të moshuarës, heroi shqiptar ‘pushton’ mediat italiane

Bota Shqiptare

Lë në mes dasmën e tij për t’i shpëtuar jetën të moshuarës, heroi shqiptar ‘pushton’ mediat italiane

Në ditën më të bukur të jetës së tij, ai i shpëtoi jetën dikujt tjetër. Është kjo historia e mjekut shqiptar në Itali, Sokol Berisha, i cili sapo i tha...

“Merkatoja e Milanit nuk vlen 400 milionë euro”, Berluskoni: Nëse do isha Gatuzo do të luaja me…

Sport

“Merkatoja e Milanit nuk vlen 400 milionë euro”, Berluskoni: Nëse do isha Gatuzo do të luaja me…

Ish-presidenti i Milanit dhe numri një aktualisht te Monza, Silvio Berluskoni, ka folur për ish-klubin e tij, për mikrofonat e “Telombardia”, për situatën aktuale të ekipit dhe lojën që bën...

Korçari i famshëm, këngë për Edi Ramën: Ç’bëre 6 vjet në pushtet? (VIDEO)

Politikë

Korçari i famshëm, këngë për Edi Ramën: Ç’bëre 6 vjet në pushtet? (VIDEO)

Korçari i famshëm, Ilir Vrenozi, i njohur për satirën e tij në rrjetet sociale, i ka kushtuar një këngë humoristike Edi Ramës, duke u tallur me kryeministrin. Një parodinë e tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!