Ambasadori i ri i Gjermanisë në Shqipëri, Peter Zingraf, është prezantuar përpara shqiptarëve sot me anë të një mesazhi me…
Kreu demokrat Lulzim Basha ka dhënë një deklaratë për mediat pas takimit ambasadlorin e ri gjerman Peter Zingraf. Sipas kreut…
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, deklaroi sot se vendi ka nevojë për  shkëputjen e plotë të politikës nga krimi, me…
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka reaguar pas vendimit të Prokurorisë së Krimeve të Rënda për të shpallur moskompetencë për…
Izmira Ulqinaku, ish-deputetja e PD, i është kundërpërgjigjur sot me fakte, kryeministrit Rama dhe deputetes Senida Mesi sesi po i shmangen…
Reformaton dhe Blendi Avdylin u betuan se nuk do ndertohet HEC Olta!Por aty vazhdon ndertimi! Lexoni mesazhet dhe shikon videon…
Kandidati i Ramës në Vorë, Agim Kajmaku ka reaguar pas akuzave të PD-së se dyshohet se është i dënuar dhe…
Vizitën e tij të parë, pas dorëzimit të letrave kredenciale, ambasadori i ri i Gjermanisë në Tiranë e ka bërë…
Ylli Dylgjeri Pas një debatit institucional Kryeministri-FSHF, e më pas në media ndërmjet administratorit të stadiumit Bardhyl Minxhozi, dhe zv.kryeministrit Erion…
Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe…
Duke publikuar mesazhin e një pasagjeri të këtij autobusi, Berisha shkruan se dënon me ashpërsi këtë akt banditesk të narkopolicisë…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka uruar nga Mali i Tomorrit të gjithë besimtarët bektashinj, që festojnë sot Ditën e…

Lajmet e fundit

Kulturë

Buzëqeshje nga Shqipëria/ Potencialet turistike të Kukësit gjithnjë e më të kërkuara

 Kukësi po merr gjithnjë e më tepër vëmendjen e turistëve që po shfrytëzojnë potencialet e kësaj zone. Kryeministri Edi Rama solli në vëmendje atraksionet turistike të qarkut të Kukësit, ndërsa...

Vrasja e 26 vjeçarit Çelaj, zabardhet dëshmia e dy punëtorëve, çfarë ndodhi në vilë....

Aktualitet

Vrasja e 26 vjeçarit Çelaj, zabardhet dëshmia e dy punëtorëve, çfarë ndodhi në vilë....

Dy prej punëtorëve në vilën e familjes Kusi ku u vra tre ditë më parë 26 vjeçarit Indrit Çelaj kanë zbardhur detaje se si një vrimë për shkarkimin e tubit...

Panik në Theth, qëllon me kallashnikov në ajër, prangoset 24 - vjeçari

Aktualitet

Panik në Theth, qëllon me kallashnikov në ajër, prangoset 24 - vjeçari

Ka qëlluar me armë zjarri automatik në ajër, kapet në flagrancë nga Policia e Shkodrës, së bashku me armën kallashnikov, me një krehër me fishekë. Ja njoftimi i plotë i Policisë: Telefonata...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!