Dua Lipa së fundmi po punon për albumin e ri, që me siguri do të ketë shumë sukses. Por ndërkohë…
Ish partnerja e këngëtares, Miley Cyrus duket sepo kalon një periudhë të vështirë pas ndarjes nga 26-vjeçarja. Lidhja e tyre…
Modelja Bella Hadid është shpallur gruaja më e bukur në botë. Rezultati doli pas një hulumtimi shkencor mbi atë që…
Charlize Theron ka folur sinqerisht për jetën personale në një intervistë të re për Glamour. “Nuk kam qenë në lidhje…
Këngëtarja e njohur, Nicki Minaj shokoi ndjekësit e saj, kur njoftoi martesën e fshehtë me Kenneth “Zoo” Petty, ditën e…
Pas debateve të shumta, motrat Kim dhe Kourtney Kardashian duket se po ecin drejt përmirësimit të marrëdhënies së tyre dhe…
Në fund të verës Robert Berisha ndau me gjithë ndjekësit e tij në Instagram lajmin se martesa e tij me…
Rihana është një prej këngëtareve me famë botërore, që ka botuar dhe nxjerrë në treg librin e saj autobiografik. Por…
Modelja superseksi, Demi Rose tashmë njihet për pozat e saj të nxehta , të cilat nuk nguron t’i publikojë në…
Mackenzie Thoma është e re në industrinë e modelimit, por po krijon emër ngadalë e sigurt. Ndjekësit po i shtohen…
Rreth shtatë milionë persona kanë tatuazhe në Itali, sipas një studimi nga Insituti Italian i Shëndetit (ISS). Sipas këtij studimi,…
Anxhela Martini u përfol disa muaj më parë lidhur me një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit milioner, Dragos…

Lajmet e fundit

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Politikë

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi tha në emisionin “Aktualitet” në Fax News se Edi Rama është mbështetur nga disa përfaqësues ndërkombëtar por që sipas tij, ata do të ndërrohen një...

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

Bota Shqiptare

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

12 vite më parë, shqiptari Endri Begaj ishte student në një shkollë në Itali, në Areco. Ai nuk u mor në një ekskursion që shkolla organizonte për në Amsterdam, me...

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Aktualitet

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Policia në Kent, në Anglinë juglindore, gjeti nëntë persona të gjallë në pjesën e pasme të një kamioni në autostradën M20 të Mërkurën, bën me dije Sky News. “Nëntë njerëz tani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!