Eliza Dushku më 18 gusht të vitit të kaluar, u martua me partnerin e saj 17 vite më të madh,…
Dita e sotme është vërtet e veçantë për moderatoren Roza Lati, e cila feston ditëlindjen. Në 27-vjetorin e saj të…
Modelja e njohur Khloe Kardashian kohët e fundit është përfolur për lidhjen e saj me Tristan Thomspon. Ajo para disa…
Po bën xhiron e rrjetit, video e shpërndarë nga Daily Mail, ku këngëtarja me famë botërore, Mariah Carey kërcen mbi…
Këngëtarja amerikane, Mariah Carey, është parë duke vallëzuar me Bryant Tanaka, më shumë se gjatë muaj para se të ndahej…
Taylor  Swift  ka realizur këngën  e saj më të re “You Need to Calm Down”, duke gëzuar kështu fansat e…
Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Selena Gomez, ka zbuluar më në fund se çarë i pëshpëriti në vesh, Bill Murray,…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është fotografuar nga paparacët ndërsa ka qenë duke shkuar për të blerë ushqime.…
James Dean, aktori hollywood-ian i viteve ’50, tragjedia dhe vdekja e shpejtë e aktorit të ri në moshën 24 vjeçare…
Bes Kallaku konfirmoi ditën e sotme lajmet se do të sjellë së shpejti një film të ri. Filmi do të…
Pas lajmit të bujshëm të ndarjes, Angela Martini ka vendosur më në fund të tregojë të vërtetën. Në një reagim…
Ashton Kutcher dhe Mila Kunis dyshohen se kanë probleme martesore dhe janë një hap larg shkurorëzimit. Yjet e hollivudit kanë…

Lajmet e fundit

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Politikë

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Partia Lëvizja e Legalitetit përmes një deklarate sot komenton zhvillimet politike në vend si dhe ndalet tek kriza që ka mbërthyer vendin. Në deklaratën shpërndarë për mediat kreu i PLL...

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Globi

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Zëvendëskryeministri i Italisë, Matteo Salvini, hodhi poshtë pretendimet se partia e tij populiste është përpjekur të marrë financime të fshehta nga Rusia. Ai ndërkohë ka shtuar komentet në mbrojtje të...

Katër të arrestuar në Tiranë për rrëmbim personi, plagosje dhe përndjekje

Kronikë

Katër të arrestuar në Tiranë për rrëmbim personi, plagosje dhe përndjekje

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 2 në kryeqytet për vepra të ndryshme penale. Policia shtetasit F. M., 35 vjeç dhe S. M., 19 vjeç...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!