Marcelo thotë se Reali nuk do të lejonte t’i ndodhë atyre ajo që i ndodhi Barcelonës. Barcelona u eliminua nga…
Sergio Ramos pritet të mungojë në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve. Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos,…
Një barazim pa gola të mërkurën, në “Allianz Arena”, ishte e mjaftueshme për të vulosur kualifikimin e Bayern Munich në…
Ja penalltia e dyshimtë që vendosi ndeshjen Real Madrid – Juventus në minutat shtesë A ishte vërtetë penallti? Shikoni videon…
Cristiano Ronaldo vijon të thellojë rekordin e tij në Champions, pasi në këtë edicion ka shënuar në të 10 takimet,…
Të gjithë menduan se gjithçka kishte përfunduar pas asaj humbjeje turpëruese 0-3 në ndeshjen e parë në Torino, por Juventusi…
Në “Santiago Bernabeu” do të luhet sonte akti i dytë çerekfinal i “Champions League” mes Real Madrid dhe Juventusit. ‘Galaktikët’…
Do të luhen sonte dy ndeshjet çerekfinale të Uefa Champions League. Kampionët në fuqi të Europës, Reali i Madridit, do…
Sot 65 ditë nga nisja e Botërorit në Rusi është zbuluar edhe kënga që do të shoqërojë këtë eveniment. Këtë…
Vendosja e drejtësisë nga femrat nuk është e rrallë, por në botën e futbollit ishte deri para pak kohësh. Po…
Bayren do të pres mbrëmjen e sotme Sevillën, ndërsa Real Madrid do të pres Juventusin. Takimi i zhvilluar midis klubit…
Derbi angelz ishte takimi tjetër i zhvilluar në Champions League. Man.City priti Liverpoolin në ndeshjen e kthimit, me shpresën për…

Lajmet e fundit

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Sport

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj, ka qenë një nga emrat më të përfolur në merkaton verore, me interes nga klube të ndryshme, teksa ëm afër nga të gjithë duket...

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Show-biz

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Dua Lipa ka marrë një nga dhuratat më të veçanta në jetën e saj nga i dashuri Anwar Hadid. Dua Lipa mbushi dje plot 24 vjet dhe ishin të shumtë...

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Globi

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qytet të Turqisë, ku bashkëshorti në sy të vajzës së vogël, 10 vjeç ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij, 38-vjeçare. “Nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!