"Me mbështetjen e opozitës kemi arritur që qeveria mos na prishë asnjë shtëpi"

E Enjte, 07 February 2019 17:35

Poshtë kjo qeveri që vazhdon projekte kriminale. Ne i kemi mbrojtur dhe do të vazhdojmë të mbrojmë shtëpitë tona, ndërtuar me gjak e djersë”, u shpreh qytetari

Banorët e Unazës së Re kanë dalë edhe sot në protestë, në një nga demonstratat maratonë, zhvilluar nga qytetarët e kësaj zone. Një nga qytetarët mori fjalën dhe tha se projekti është totalisht korruptiv, kjo u vërtetua dhe se duhet anuluar.

vijon...

 

 

Modifikuar më E Enjte, 07 February 2019 18:54

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Në Francë janë të shqetësuar… fitorja me Shqipërinë mbase nuk u bën punë!

Sport

Në Francë janë të shqetësuar… fitorja me Shqipërinë mbase nuk u bën punë!

Në fund të ndeshjeve të 9-ta të kualifikimeve janë përcaktuar katër skuadra të tjera të kualifikuara për në Euro2020 dhe kjo duket se i ka prishur disi punët e Francës...

Kajmaku kërkesë nga arratia, Ja çfarë ka dorëzuar avokati në Gjykatën e Apelit…

Politikë

Kajmaku kërkesë nga arratia, Ja çfarë ka dorëzuar avokati në Gjykatën e Apelit…

Kajmaku ka apeluar masën e sigurisë “Arrest me burg”, që ka dhënë ndaj tij në mungesë më 11 nëntor Gjykata e Tiranës. Burimet thanë se avokati i Agim Kajmakut ka dorëzuar...

Zbulohen problemet shëndetësore të Vuçiç, opozita: Të shtrohej në spital tjetër

Politikë

Zbulohen problemet shëndetësore të Vuçiç, opozita: Të shtrohej në spital tjetër

Ministria e Shëndetësisë në Serbi sqaroi të dielën se presidenti Aleksandar Vuçiç është shtruar në spital për shkak se ai ka probleme kronike minore me zemrën. Situata u përkeqësua të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!