Digjen dy makina pranë Drejtorisë së Policisë, identifikohet i dyshuari

Tuesday, 16 Prill 2019 09:01

Dy makina janë përfshirë nga zjarri në orët e vona të kësaj të hëne në Elbasan. Bëhet fjalë për makinën tip Volswagen me targa AA 595 KP, i cili rezulton në pronësi të Hysen Hasekiut.

Krahas këtij mjeti ka pësuar dëmtime të pjesshme edhe makina tip Skoda, me targa AA 702 DL, në pronësi të Bledar Hoxhës.

Mësohet se dy mjetet e djegura ishin parkuar pranë Drejtorisë së Policisë Elbasan. Nga këqyrja e kamerave të sigurisë është bërë e mundur zbardhja e ngjarjes dhe flitet për zjarrëvënie të qëllimshme.

Kamerat kanë fiksuar të riun i cili njihet me dy emra, Mario Toçi ose Englent Toçi. I dyshuari rezulton person me precedentë të mëparshëm penalë, ndërkohë që vijon puna për kapjen e tij.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Optimizmi është argëtim për të pamençurit?!

Politikë

Optimizmi është argëtim për të pamençurit?!

Nga Skënder MULLIQI Njerëzit jo human, njerëzit me biogarfi kriminale, njerëzit që e kan injorue realitetin, janë optimist për jetën, kurse njerëzit e ndershem, njerëzit të cilët po jetojnë me mundin...

Tirana në errësirë! OSHEE jep njoftimin zyrtar, ja cilat janë zonat që do të preken

Aktualitet

Tirana në errësirë! OSHEE jep njoftimin zyrtar, ja cilat janë zonat që do të preken

Operatori i shëprndarjes së energjisë OSHEE, ka bërë ditën e sotme njoftimin zyrtarë për stakimin energjisë në disa zona të kryeqytetit duke filluar nga ora 09:00 dhe deri në orën...

Tjetër disfatë për Mesin dhe Argjentinën

Sport

Tjetër disfatë për Mesin dhe Argjentinën

Kupa e Amerikës/Argjentine - Columbi 0-2 Skuadra e Argjentinës nuk e ka nisur aspak mirë rrugëtimin e saj në Kupën e Amerikës. E udhëhequr nga Lionel Messi në fushën e blertë dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!