Familjarët e gjetën të vdekur pas katër ditësh, del autopsia për 17-vjeçarin, shoku: Kishim pirë, e mora në kurriz por…

E Enjte, 13 June 2019 20:52

Ka dalë autopsia për trupin e 17-vjeçarit, i cili u gjet i vdekur pas katër ditësh nga familjarët e tij, pranë urës se Dragotit.

“Panorama” mëson se, sipas autopsisë, trupi i viktimës nuk ka shenja dhune, por vetëm shenja mbytje.

Viktima me pantallona te shkurtra dhe shoku i tij, personi me tatuazhe
Pas gjetjes së trupi, familja dyshoi tek shoku i të ndjerit, Egli Dosti rreth 25 vjeç, një ish-ushtar me pagesë, i akuzuar për dezertim, por në dëshminë e tij, ky i fundit ka treguar se kishin pirë dhe se kishin dashur të kalonin lumin, por kishin rënë në ujë.

“kishim pirë dhe donim të kalonim lumin. E mora Matian në kurriz, por u rrëzuam të dy në ujë. Më pas atë e mori rrjedha dhe unë u largova nga frika në Sarandë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!