Denoncimi/ Drejtori i Portit të Shëngjinit i dënuar nga Gjykata

E mërkurë, 11 September 2019 16:27

Një qytetar ka denoncuar drejtorin e Portit të Shëngjinit, Agustin Gjini, i cili ka qenë i dënuar nga Gjykata e Lezhës.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha, i cili shkruan se ‘Krimi dhe dënimi nga gjykatat, kriter merite për tu rritur në drejtor dhe më lartë në narkoshtetin e Edvin Mafisë!

 

‘Krimi dhe dënimi nga gjykatat, kriter merite për tu rritur në drejtor dhe më lartë në narkoshtetin e Edvin Mafisë! Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital për narko drejtorin e Portit të Shengjinit. Sb’

 

Image

 

© SYRI.net

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ndeshja Shqipëri-Francë, policia ‘blindon’ Air Albania, në terren 800 efektivë

Aktualitet

Ndeshja Shqipëri-Francë, policia ‘blindon’ Air Albania, në terren 800 efektivë

Kur e gjithë vëmendja do të ndalet sot tek “Air Albania” ku kombëtarja shqiptare do të përballet me Francën, Policia e Shtetit ka marrë një sërë masash duke ‘blinduar’ stadiumin...

Ndahet nga jeta artisti fierak, mesazhi prekës i djalit: Dhimbje dyfish

Kulturë

Ndahet nga jeta artisti fierak, mesazhi prekës i djalit: Dhimbje dyfish

Jani Tase, i cilësuar si themeluesi i këngës qytetare fierake është ndarë nga jeta. Lajmi është bërë i ditur nga djali i tij, Fredi Tase, i cili prek me fjalë...

Rotacion total, Reja sfidon “gjelat” me 5 ndryshime, muskuj e zemër për të realizuar të pamundurën

Politikë

Rotacion total, Reja sfidon “gjelat” me 5 ndryshime, muskuj e zemër për të realizuar të pamundurën

Sa shumë rrezikoj Reja dhe Shqipëria përballë Andorrës, shumë ndryshme, pak dëshirë, të gjithë me mendje te Franca, rezultati ishte një blof i madh, një barazim 2-2 që gjithsesi me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!