Pashkët, kryedemokrati Lulzim Basha uron besimtarët ortodoksë

Diel, 08 Prill 2018 11:09
Me rastin e festës së pashkëve, Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar përzemërsisht të gjithë besimtarët ortodoksë.
Nëpërmjet një postimi në faqen e tij “Facebook”, Basha shkruan:

“Të gjithë besimtarëve ortodoksë ju uroj nga zemra: Gëzuar dhe për shumë vjet Pashkët!”

pashket1

Modifikuar më Diel, 08 Prill 2018 11:19

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Sport

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj, ka qenë një nga emrat më të përfolur në merkaton verore, me interes nga klube të ndryshme, teksa ëm afër nga të gjithë duket...

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Show-biz

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Dua Lipa ka marrë një nga dhuratat më të veçanta në jetën e saj nga i dashuri Anwar Hadid. Dua Lipa mbushi dje plot 24 vjet dhe ishin të shumtë...

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Globi

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qytet të Turqisë, ku bashkëshorti në sy të vajzës së vogël, 10 vjeç ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij, 38-vjeçare. “Nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!