Lajmi i fundit/ Servisi në Gjirokastër përfshihet nga flakët, dëme të mëdha materiale

Diel, 08 Prill 2018 15:13

Një zjarrë i rëndë mësohet të ketë përfshirë një servisë në Gjirokastër.

Sipas raportimeve të para, servisi ndodhet në katin e parë të një shtëpie dhe deri tani ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Policia dhe zjarrëfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po përpiqen të shuajnë zjarrin dhe të mos lejojnë përhapjen e mëtejshme të tij.

Dyshohet se shkak për zjarrin është bërë rrjedhja e gazit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

Aktualitet

Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

Ky është Daniel Gjinaj, një adoleshent shqiptar me banim në Angli për të cilin nuk dihet asgjë prej më shumë se një jave. Policia thotë se Daniel Gjinaj është zhdukur nga...

190 mijë paund në javë, njihuni me futbollistin adoleshent më të paguar në botë

Sport

190 mijë paund në javë, njihuni me futbollistin adoleshent më të paguar në botë

Jadon Sanço është një nga objektivat kryesorë të Mançestër Junajtid për merkaton e janarit. “Djajtë e kuq” janë gati t’i paguajnë 100 milionë paund skuadrës së Borusia Dortmundit për talentin...

Divat italiane në Tiranë, 14 filma në një kinema verore

Kulturë

Divat italiane në Tiranë, 14 filma në një kinema verore

E njihni Sophia Loren në “Mambo italiane”? I mbani mend debutimet e saj të para? Po magjinë e filmave bardh e zi, kur kinemaja italiane në vitet ’50 joshte edhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!