Parashikimi i motit, e enjte 4 prill 2019

E Enjte, 04 Prill 2019 08:17

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë gjatë pjesës së parë të ditës në të gjithë vendin.

Më të dukshme vranësirat paraqiten në Veri dhe zonën Lindore.

Ndërsa pasditja dhe nata mbeten me kthjellime dhe vranësira, por reshje të izoluara priten në ekstremin Verior dhe përgjatë kufirit Lindor.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të lehtë në mëngjes por mesdita sjell rritje duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 3°C në 24°C.

Era do fryjë mesatare në tokë deri e fortë në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

Modifikuar më E Enjte, 04 Prill 2019 11:58

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Politikë

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, i ftuar në studion e ”Report Tv”, u shpreh se fakti që nuk u hapën negociatat është një ngjarje e rëndë dhe përgjegjësi...

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Show-biz

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Modelja superseksi, Demi Rose tashmë njihet për pozat e saj të nxehta , të cilat nuk nguron t’i publikojë në rrjete sociale. 24-vjeçarja këtë herë është shfaqur me bikini të zeza...

Këto shenja tregojnë që s’do të jeni kurrë i pasur

Lifestyle

Këto shenja tregojnë që s’do të jeni kurrë i pasur

Sigurisht, asgjë nuk duhet t’ju demotivojë apo t’ju bëjë pesimistë ndaj asnjëherë mos u dorëzoni! Kini kujdes, ato që do t’ju rreshtojmë më poshtë mund të jenë lehtësisht të përmirësueshme...

Sondazh

Nothing found!