Parashikimi i motit, e enjte 2 maj 2019

E Enjte, 02 May 2019 08:06

Kthjellime dhe vranësira dominojnë territorin, ku herë pas herë do të ketë zhvillim i tyre duke gjeneruar shira afat-shkurtër.

Pjesa e dytë e ditës përmirëson dukshëm kushtet e motit duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten lehtë si në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat e tyre ditore nga 7°C deri në 24°C.

Era do fryjë e lehtë dhe mesatare duke arritur shpëjtësine maksimale 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor.

Për pasojë në brigjet detare krijohet dallgëzim 2 apo 3 ballë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Sot me kuqezinjtë”/ Meta nxjerr videon, motivon kombëtaren kundër Moldavisë

Aktualitet

“Sot me kuqezinjtë”/ Meta nxjerr videon, motivon kombëtaren kundër Moldavisë

Në prag të sfidës së kombëtares shqiptare në Moldavi, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar një video, përmes së cilës motivon duke iu dhënë kuarjo të fortë kuqezinjve. Me një...

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Sport

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Shqipëria do të kërkojë të zhbëjë në Moldavi humbjen e hidhur që i la sfida me Turqinë, ndërsa Edi Reja ka vendosur të bëjë dhe ndryshime në formacion. Kështu, titullar...

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Politikë

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Erisa Xhixho, nënkryetarja e LSI-së, ka reaguar në Facebook me anë të një postimi, ku vlerëson opinionin përfundimtar të Komisionit të Venecias, si dhe thekson se Presidenti i Republikës nuk...

Sondazh

Nothing found!