Parashikimi i motit, e hënë 6 maj 2019

Hënë, 06 May 2019 08:04

Vijon ndikimi e masave ajrore të paqëndrueshme ku vranësira të dendura dhe rrebeshe afatshkurtër shiu do të dominojnë gjatë paradites në zonat veriore dhe qendrore.

Ndërsa rajoni jugor do të vijoj nën ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të shpeshta. Por pjesa e dyte e ditës do të sjellë zhvillim të vranësirave dhe shira të dobët edhe në këto zona.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ulen në të dy vlerat ekstremale ditore, duke u luhatur nga 5°C mëngjesi deri në 22°C mesdita.

Era do fryjë mesatare në tokë por e fortë në det me shpejtësi 45-50 km/h nga drejtimi Perëndimor-Veriperëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim 5 ballë.

moti 4 1

Modifikuar më Hënë, 06 May 2019 08:35

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Politikë

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, i ftuar në studion e ”Report Tv”, u shpreh se fakti që nuk u hapën negociatat është një ngjarje e rëndë dhe përgjegjësi...

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Show-biz

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Modelja superseksi, Demi Rose tashmë njihet për pozat e saj të nxehta , të cilat nuk nguron t’i publikojë në rrjete sociale. 24-vjeçarja këtë herë është shfaqur me bikini të zeza...

Këto shenja tregojnë që s’do të jeni kurrë i pasur

Lifestyle

Këto shenja tregojnë që s’do të jeni kurrë i pasur

Sigurisht, asgjë nuk duhet t’ju demotivojë apo t’ju bëjë pesimistë ndaj asnjëherë mos u dorëzoni! Kini kujdes, ato që do t’ju rreshtojmë më poshtë mund të jenë lehtësisht të përmirësueshme...

Sondazh

Nothing found!