Fotolajm/ Ironizon Berisha: T’ju kem mirë ju, se Evropa nuk më duhet gjë!

E mërkurë, 06 June 2018 16:37

Një fotomontazh i postuar nga Berisha në llogarinë e tij në Facebook, shihet Rama, Xhafaj dhe Tahiri së bashku, me mbishkrimin “Detyra ime është që t’i pajtojë dy vëllezërit droga”.

Ironia e Berishës është e dukshme: E vetmja që i bashkon dy ministrat është droga, ndërsa Rama kujdeset për mbarëvajtjen e punëve.

Ndërkohë Berisha e ka shoqëruar foton në fjalë me një status: “T’ju kem mire ju se Europa nuk me duhet gje”, duke sjellë në fokus edhe njëherë akuzat e opozitës se çështja ‘Xhafaj’ dhe ‘Tahiri’ pengojnë hapjen e negociatave.

Modifikuar më E mërkurë, 06 June 2018 16:38

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Alibeaj: Saimir Tahiri arrestoi për një cigare hashash të riun, që vari veten

Politikë

Alibeaj: Saimir Tahiri arrestoi për një cigare hashash të riun, që vari veten

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se vendimi i dhënë nga Gjykata për ish-ministrin Saimir Tahiri nuk ishte surprizë...

Kurti për gazetën sllovene: Kufiri i Kosovës me Shqipërinë është kufiri i Jugosllavisë, jo shqiptar

Bota Shqiptare

Kurti për gazetën sllovene: Kufiri i Kosovës me Shqipërinë është kufiri i Jugosllavisë, jo shqiptar

Javës tjetër një fushatë parazgjedhore fillon para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Kosovë që mbahen më 6 tetor. Udhëheqësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, shpjegoi shkurtimisht se si e imagjinon...

Ksabi Alonso kërcënon Zidanin, Murinjo i bën “dalje” Realit

Sport

Ksabi Alonso kërcënon Zidanin, Murinjo i bën “dalje” Realit

Fillimi shumë i dobët i sezonit nga ana e Real Madridit ka vendosur në pikëpyetje të madhe të ardhmen e Zinedin Zidan, që u afrua vetëm pak muaj më parë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!