Nga aeroporti i Vlorës, protestuesit i presin biletën Ramës me “Air Albania” për “në të s*mës”

Premte, 08 February 2019 16:56

Në vazhdën e protestave që po zhvillohen në qytetet e vendit, opozita ditën e sotme po zhvillon një protestë në qytetin e Vlorës.

Me thirrjet “Rama ik!”, “Poshtë qeveria”, qytetarët e Vlorës kërkojnë largimin e kësaj qeverie. Protestuesit në shenjë simbolike i kanë prerë dhe një biletë vetëm vatje kryeministrit Edi Rama me ‘Air Albania’, duke nënkuptuar moskthimin e tij më në Shqipëri.

Modifikuar më Premte, 08 February 2019 19:39

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U kapën me drogë, arrestohen 3 të rinj në Itali, mes tyre një shqiptar

Bota Shqiptare

U kapën me drogë, arrestohen 3 të rinj në Itali, mes tyre një shqiptar

Tre të rinj, mes të cilëve një 24-vjeçar shqiptar, janë arrestuar ditën e sotme në Itali, pasi dyshohen si shpërndarës droge. Djemtë e fshihnin mallin dhe të ardhurat e përfituara...

Netanyahu do i vendosë emrin e Donald Trump një vendbanimi në lartësitë Golan

Globi

Netanyahu do i vendosë emrin e Donald Trump një vendbanimi në lartësitë Golan

Izraeli njoftoi se do të emërojë një vendbanim në Rrafshnaltën e Golanit me emrin e presidentit të SHBA-së, Donald Trump. Ky veprim, sipas autoriteteve izraelite, bëhet si shenjë mirënjohje për...

“Shkrimtarja e “50 Hijet e Greit” krijon perceptim negativ për shqiptarët”

Aktualitet

“Shkrimtarja e “50 Hijet e Greit” krijon perceptim negativ për shqiptarët”

Autorja e sagës erotike, “50 Hijet e Greit”, Erika Leonard James, është përballur më kritika për mënyrën se si i përshkruan shqiptarët në librin e saj të ri. Ambasadori shqiptar në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!