Berisha publikon fotot e kryeministrit Rama duke u droguar

E Enjte, 23 May 2019 22:18

Gjatë emisionit “Opinion”, ish kryeministri Sali Berisha publikoi foto ku shfaqj Edi Rama i droguar.

Sipas tij, nëse do ti përgënjeshtrojë këto, atëherë le ti nënshtrohet testit.

“Është e njohur që është përdorues droge. A do t’ju jap foto duke pirë drogë?", u shpreh Berisha.

“Nuk ka asnjë fotomontazh këtu. Jeni i vetmi në botë që e thoni këtë. Për ta përgënjeshtruar le të vijë të bëjë testin e drogës", shtoi ish kryeministri.

Modifikuar më E Enjte, 23 May 2019 22:22

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Politikë

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Nga Halil Teodori Situata politike në Shqipëri ka hyrë në një fazë kritike. Palët e përfshira sa vijnë dhe potencojnë frontet e përballjeve. Asnjë rreze shprese nuk ka për kompromis. Shteti...

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Aktualitet

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot pasdite në qytetin e Korçës. I moshuari është identifikuar si Y.Muja. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë...

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

Aktualitet

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

PDIU përmes një deklarate për mediat është shprehur e shqetësuar për situatën e fundit politike në vend. Ajo thekson se Shqipëria po rrëshqet me shpejtësi drejt një situate dramatike. Mes tjerash...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!