(Foto) Në pyjet e Tao Ballës shfaqen mushkonjat e hashashit, Rama i rikthehet kanabizimit

E mërkurë, 09 October 2019 18:43

Vazhdon me sukses importi i drogës me avion nga qielli i Shqipërisë drejt Evropës.

Fotoja e një avioni që fluturon mbi malin e Shebenikut në Librazhd, denoncuar nga një qytetar, tregon se narkoshteti vazhdon të jetë në punë në eksportin e drogërave nga ajri, edhe pse Rama i quan avionët me drogë, mushkonja të droguara.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha që shkruan se ‘vazhdon me sukses eksporti i mallit nga narkoshteti i Edvin Mafise! Sb’

 

auto_drogaaa1570639260.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Drama e fëmijëve shqiptarë/ 8-vjeçarja: Ndihmoni shoqen time, është e varfër, i jap bukë në...

Aktualitet

Drama e fëmijëve shqiptarë/ 8-vjeçarja: Ndihmoni shoqen time, është e varfër, i jap bukë në...

Nëse mendojmë se bota e fëmijëve janë vetëm lodrat gabohemi. Ata mendojnë për bashkëmoshataret e tyre. Amina në Fier, vetëm 8 vjeç i është drejtuar emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në...

Shkupi shpreh zhgënjim për mos hapjen e bisedimeve nga BE-ja

Aktualitet

Shkupi shpreh zhgënjim për mos hapjen e bisedimeve nga BE-ja

Dështimi për marrjen e datës në takimin e drejtuesve të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian në Bruksel, u prit me zhgënjim në Shkup. Kabineti qeveritar i zotit Zaev ka njoftuar...

Tragjedi e dyfishtë/ I riu katër ditë i zhdukur, i vdes edhe babai

Aktualitet

Tragjedi e dyfishtë/ I riu katër ditë i zhdukur, i vdes edhe babai

Një familje shqiptare në Lipjan të Kosovës është goditur nga një tragjedi e dyfishtë brenda pak ditësh. Katër ditë pasi Shqipdon Aliu, 23 vjeç, ishte zhdukur, ka humbur jetën edhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!